EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

TAV Havalimanları ve ortağı Groupe ADPden girişimlere destek

TAV Havalimanları vetağı Groupe ADP, ulaştırma ve havacılık alanında çalışan girişimlere Paris ve İzmirde tanıtım ve yatırımcılarla buluşma olanağı sağlayacak

Eklenme:11.09.2019 / 09:10          Güncelleme:11.09.2019 / 09:10

İSTANBUL (AA) - TAV Havalimanları vetağı Groupe ADP, ulaştırma ve havacılık alanında çalışan girişimlere Paris ve İzmirde tanıtım ve yatırımcılarla buluşma olanağı sağlayacak.

TAV Havalimanlarından yapılan açıklamaya göre, TAV Havalimanları ve Groupe ADP tarafından düzenlenen Airport Startup Day, Türkiye ve Fransadan ulaştırma ve havacılık alanında çalışan girişimleri bir araya getirecek.

Uluslararası jüri tarafından seçilen girişimler, Paris Charles de Gaulle ve İzmir Adnan Menderes havalimanlarında projelerini yolcular, yatırımcılar ve sektörün önde gelen isimleriyle paylaşma olanağı bulacak.

Airport Startup Day etkinliğine Türkiyeden 15 girişim seçilecek. Bu girişimlerden ikisi, tüm masrafları TAV ve Groupe ADP tarafından üstlenilmek üzere Paristeki etkinliğe de katılacak. Etkinlikte yer alan girişimler arasında jüri değerlendirmelerine göre en yaratıcı bulunanlar ayrıca ödüllendirilecek.

Etkinliğe katılmak isteyen girişimciler, 15 Eylüle kadar www.airportstartupday.com adresinde yer alan online form üzerinden başvuru yapabilecek. Jüri tarafından seçilen girişimler eylül ayı sonunda açıklanacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen ve projenin Türkiye ayağını yürüten TAV Teknoloji Genel Müdürü Kerem Öztürk, yılda 100 milyondan fazla yolcuya hizmet veren bir şirket olarak, yolcu memnuniyetinin tüm operasyonlarının odağında yer aldığını belirtti.

Yolcuların ihtiyaç ve beklentilerini yakından takip ederek buna uygun inovatif çözümler yarattıklarını ifade eden Öztürk, şunları kaydetti:

Ortağımız Groupe ADP tarafından düzenlenen Airport Startup Day etkinliğini bu yıl ülkemizin en büyük ticaret ve girişimcilik merkezlerinden biri olan İzmire taşıyoruz. Bu etkinlik geleceğin seyahat deneyimini oluşturacak girişimlere, uluslararası alanda eşsiz bir görünürlük ve yeni işbirlikleri kurma olanağı sunuyor. Bu yıl ilk kez düzenleyeceğimiz etkinliği önümüzdeki yıllarda işlettiğimiz diğer havalimanlarına da taşımayı umuyoruz. Sosyal fayda yaratma misyonumuzun gereği olarak, Türkiye’deki girişimlere bu desteği vermekten mutluluk duyuyoruz.


Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber