EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

Samimilerle Dirileceğiz, Ganimetçlerle Değil!

Bir şeye samimiyetle ve tüm yüreğiyle inanan ve hiç bir mazeret üretmeden hedefine yürüyen insan,
\r\nyalnız menfaatlerinin kılavuzluğu ile ilerleyen binlerce kişiye bedeldir!

\r\n

Biz, yolda olmakla ve inandığımız değerlerin gereğini yapmakla yükümlüyüz. Hayatımızın değeri, hedefimizin büyüklüğü ve önemiyle ölçülür.

\r\n

Bütün dünya mazlumlarının ümidi/umudu olmuş bir milletin fertlerinin; keyif çatmak, makam ve çıkar peşinde koşmak, birbiriyle didişmek, küçük hesaplar yapmak, her türlü rantın derdine düşmek, saltanat sürmek, menfaat devşirmek, malını, parasını artırmak, şana şöhrete kavuşmak gibi lüksleri, aymazlıkları ve vurdumduymazlığı olamaz!

\r\n

Hesap-kitap yapmadan kendilerini hakikate adayan, hakikatin hayat olması için koşturan adanmış adamları çıkarıp işe koşmazsak, Âdil ve Yeni bir dünya kurmayı bir kenara bırakın, tarihin en büyük zilletini yaşamaya mahkum oluruz.

\r\n

Oysa biliyoruz ki;
\r\nYeniden Büyük Türkiye, asr-ı saadetle inşa edilen, Selçuklular ve Osmanlılar tarafından da devam ettirilen kadîm medeniyet anlayışının yeniden sahne alışıdır. Yeniden Büyük Türkiye, medeniyet havzamızda kan dökülmesini sona erdirecek insani direniştir. Yeniden Büyük Türkiye, küresel emperyalist ve siyonist şebekelerin kirli hayallerinin sonu, zulüm ve sömürü kulelerinin yıkılışı olacaktır.

\r\n

Türkiye'yi rahat bırakmayacakları besbelli. Ülke, millet ve ümmet derdi olan herkes safları sıklaştırmalı. En çok da aktif siyasetin içindekiler ve sonrasında milletin her kesimi, her ferdi.

\r\n

Bir yandan terör, bir yandan ihanet kalkışmasının sürdürülmeye çalışması, diğer yandan mazlum coğrafyalarda zulüm altındaki mustazafların acıları, yüreklerimizi dağlıyorken;
\r\nKapitalizmin buhranında ruhları can çekişen ve her türlü sömürünün/zulmün karanlığında boğulan dünya; kendini, zilletin esaretinden kurtaracak, insan onurunu, hakkı ve adaleti merkeze alan, kadim medeniyetimizin adaletine ve merhametine muhtaç durumda.

\r\n

İnsanlığa karşı sorumluluğumuz bu denli büyük iken, nefislerinin önderliğinde gıybet, dedikodu ile fitne üretmeye çalışanlara, kişisel hırs ve çıkarları doğrultusunda birliğimizi bozmaya uğraşanlara asla fırsat vermemeli, her zamankinden daha daha fazla kolkola girmeli ve daha fazla çalışmalıyız. Hasedlik, öfke, intikam, menfaat uğrunda nifak sokarak cepheyi zayıflatan zavallılar veya buna âlet olanlar, yahut hırslarının esaretinde egolarını tatmin için milleti birbirine düşürenler, iyileri değersizleştirerek kılıç sallayıp kendilerine alan açmaya çalışanların ellerini kollarını bağlayarak kendi karanlıklarına terkedivermeliyiz.

\r\n

Bize düşen "samimiyetle" çalışmaktır. Kişilere takılmadan, kalbinin en merkezine yalnız Allah'ın rızasını ve vatana sahip çıkarak millete hizmet etmeyi yerleştirip gayretlerini ortaya koyanların yardımcısı da vekili de Allah Azze ve Celle'dir. Kişisel çıkarlarını, ikballerini ayaklar altına alarak, kimseden bir karşılık ve alkış beklemeden 'Yeni Bir Dünya' için ter akıtanlara selam olsun!

\r\n

Sadece karnımızı doyurup, iyi evde oturmak, iyi arabalara binmek ve çocuklarımıza gelecek sağlamaktan ibaret değil sorumluluklarımız. İki günü denk olan ziyandadır. Hiç bir ayıplayıcının ayıplamasına, her türlü itibarsızlaştırma ve kınamasına aldırmadan çok çalışacağız ve durmadan, yorulmadan, yılmadan yürüyeceğiz. Asla bezginlik göstermeyeceğiz.

\r\n

Zaten biz, seferden sorumluyuz, zaferden değil. Biz, sonuç odaklı, başarı odaklı çalışmayız. Biz, tüm plan ve stratejilerimizi, Allah’ın rızası odaklı yapmalı ve ailemize, şehrimize, milletimize, dünya mazlumlarına hizmet odaklı çalışmalıyız. Gayret bizden, Tevfik Allah’tan.

\r\n


\r\nBir şeye samimiyetle ve tüm yüreğiyle inanan, hiç bir mazeret üretmeden hedefine yürüyen insan,

\r\n

Sen ne güzelsin!..

\r\n

 

Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com İHA abonesidir.
www.ajansmanisa.com
info@ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Ajans Manisa