EKONOMİ ASAYİŞ MAGAZİN SPOR POLİTİKA BİLİM VE TEKNOLOJİ GENEL YEREL
AhmetliAkhisarAlaşehirDemirciGölmarmaraGördesKırkağaçKöprübaşıKulaSalihliSarıgölSaruhanlıSelendiSomaŞehzadelerTurgutluYunusemre
SON DAKİKA :

2014 Stor Perde Modelleri

Genellikle ipe benzer bir mekanizma sayesinde açılıp kapanabilen stor perdeler ev ve iş yerlerinin tasarımında kullanılan ürünlerden biridir. Gerek üretilen modellerin çeşitliliği gerekse fiyat seçeneklerinin uygunluğu nedeniyle birçok iş yeri özellikle g

Eklenme:19.11.2013 / 12:03          Güncelleme:21.12.2017 / 14:53

Genellikle ipe benzer bir mekanizma sayesinde açılıp kapanabilen stor perdeler ev ve iş yerlerinin tasarımında kullanılan ürünlerden biridir. Gerek üretilen modellerin çeşitliliği gerekse fiyat seçeneklerinin uygunluğu nedeniyle birçok iş yeri özellikle güneşlik olarak bu ürünü tercih etmektedir. Güneşlik olarak kullanıldığı düşünüldüğünde gayet basit bir amaca hizmet ettiği düşünülebilir. Fakat sadece güneşten korunmak için kullanılan bir stor perdenin bile çeşitleri, desenleri ve farklı modelleri düşünüldüğünde iyi bir tasarım öğesi olacağı anlaşılacaktır.

Stor perde modelleri yönünden farklılık gösterdiği gibi fiyatları yönünden de farklılık gösteren stor perdeler her bütçeye uygun şekilde tercih edilebilir. Metrekaresi yaklaşık 10 TL’den başlayan fiyatlar sade modellerden desenli modellere doğru yükselmektedir. Stor perde satışıyla ilgilenen internet sayfalarından biri olan Perdecoskun.com'da bütün detaylarıyla bu tür perdeler incelenebilir. Sitede yer alan ürünler kısmından beğenilen herhangi bir perde fiyatı da kontrol edilerek kolayca sipariş edilebilir.

Ahşap katlamalı stor perdelerin de satışa sunulduğu internet sitesi gerek alıcıya sağladığı kolaylıklar gerekse edindiği tecrübe ile birçok alıcı tarafından ziyaret edilir. Satışa sunulan stor perde modelleri arasında projeksiyon perdeleri de bulunur. Bu perdelerde ışık geçirmeyen kumaş kullanılmış ve kaliteli bir izleme imkânı amaçlanmıştır. Önü beyaz cam tozlu olan perde bu özelliğiyle daya iyi yansıtma özelliği kazanmıştır. Arkasındaki siyah tasarım sayesinde de ışık geçirgenliğini en aza indirir. Ayrıca modelleri sunan firmanın web tasarımı gözümze çarpmış olup firmanın tasarım için Webtam.com ile çalışmış olduğunu görüyoruz. Gerçtek güzel tasarım yaptıklarını buradan siz okuyucularımıza belirtmekte fayda var.

Etiketler :
Bu Yıl Bu Ay Bu Hafta Bugün
Copyright © 2009 ajansmanisa.com Manisa Haber, Manisa Haberleri
www.ajansmanisa.com
Rss Mobile @Ajans Manisa /Ajans Manisa

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star Habertürk Posta Akşam Güneş YeniŞafak YeniAkit

İlçe Haberleri

Şehzadeler Yunusemre Akhisar Alaşehir Demirci Gördes Kırkağaç Salihli Saruhanlı Soma Turgutlu

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Manisa Okuyor

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Manisa Haberleri Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Manisa Haber