Manisa Haberleri

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri

wwwajansmanisa.com internet haber sitesi gizliliğinizi ciddiyetle korumaya özen gösterir. Gizlilik ilkelerimiz ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz.

 

Gizlilik İlkeleri Neleri Kapsar?

www.ajansmanisa.com internet haber sitesi siteye ait olan ürün ve hizmetlerini kullananların kişisel bilgilerini barındırabilir. Bu kişisel bilgiler ilgililerin tanınabilmesi için haber ve yazarlara yaptığı yorumlardaki adı, yorumu, seçtiği avatar ve ip adresi ve iletişim formunda gönderdiği bilgilerinden oluşur. Bu bilgiler kamuya açık değildir ve hiçbir surette www.ajansmanisa.com internet sitesinin yönetmediği veya kontrolü altında olmayan başka bir yerde kullanılmaz ve paylaşılmaz.

 

Bilgi Toplama ve Kullanımı:

www.ajansmanisa.com internet haber sitenin sunduğu ürün ya da hizmetlerden faydalanmak istediğinizde sizden edinilen bilgilerdir. www.ajansmanisa.com internet sitesi size ait olan bilgileri birleştirebilir ve yukarıda sayılan aynı gizlilik içerisinde muhafaza edebilir.

Hizmetlerin daha iyi hale getirilebilmesi ve geliştirilebilmesi için toplanmış olan bilgiler analiz edilebilir ve raporlanabilir.

 

Bilgi Paylaşımı ve İfşa Edilmesi

www.ajansmanisa.com internet haber sitesi sizin özel isteğiniz olmadığı sürece sizden toplanan kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya 3. şahıslara asla kiralamaz, satmaz veya paylaşmaz. (kanun gereği zorunlu haller hariç)

www.ajansmanisa.com internet haber sitesi eğer başka bir şirket ile birleşirse veya bünyesine alırsa gizlilik çerçevesinde kullanıcılara ait olan bilgileri taşıyabilir. Eğer bilgi taşınması söz konusu olursa kullanıcılar bu durumdan önceden haberdar edilir.

 

Gizlilik ve Güvenlik

Kullanıcılara ait olan bilgiler sizlerin güvenliği için sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmış durumdadır ve sadece ürün ve hizmetle ilgili kullanıcı bilgileri gerekli olduğu durumlarda gerekli kısımlara yetkili personelin erişimi mümkün kılınır.