Manisa Haberleri

FENERBAHÇE’DEN DEVLET BAHÇELİ’YE TEŞEKKÜR

Haber 01.07.2013 17:31 Pazartesi
Fenerbahçe Kulübü, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin UEFA kararları hakkında yaptığı açıklamalardan dolayı teşekkür mesajı yayımladı.
Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada "MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, bugün gerçekleştirdiği basın toplantısındaki açıklamalarını takip etmiş bulunuyoruz. Sayın Bahçeli, UEFA’nın vermiş olduğu kararları; 'Son günlerde en önemli konu başlıklarından birisi de UEFA Denetleme ve Disiplin Kurulu’nun 26 Haziran 2013 günü, iki güzide ve köklü futbol kulübümüz hakkında verdiği kararlar olmuştur. Fenerbahçe ve Beşiktaş, UEFA tarafından haksız ve peşin hükümlerle suçlanmış ve cezalandırılmıştır. Herkes bilsin ki bu iki kulübümüze yönelik desteğimiz ve sevgimiz hiç azalmayacaktır' sözleri ile değerlendirmiştir" denildi.
Ayrıca açıklamada, "Fenerbahçe Spor Kulübü duyarlı devlet adamlığı duruşu ile konuya gösterdiği hassasiyet ve verdiği destekten dolayı; kulübümüz ve camiamız adına Sayın Bahçeli’ye teşekkür ederiz” ifadeleri yer aldı.