Manisa Haberleri

AZİZ YILDIRIM FENERBAHÇELİ TARAFTARIN CENAZESİNE KATILDI

Haber 02.07.2013 18:58 Salı
Fenerbahçe Futbol A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yıldırım, Kadıköy’de öldürülen Fenerbahçe taraftarı Kadir Ökçesiz’in cenaze törenine katıldı. Törende Ökçesiz’in yakınları gözyaşlarına boğuldu.
Kadıköy’de haftasonu Fenerbahçe taraftarlarının düzenlediği eylemin ardından Batuhan Ö. tarafından bıçaklanarak öldürülen Kadir Ökçesiz için Şakirin Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene gencin babası İbrahim Ökçesiz, annesi Perihan Ökçesiz, kardeşleri Tuğba, Oğuzhan ve Ayşe, amcası Şaban Ökçesiz ile Fenerbahçe Futbol A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yıldırım ve çok sayıda Fenerbahçe taraftarı katıldı. Aziz Yıldırım, Kadir Ökçesiz’in yakınlarına taziyede bulundu.
Kadir Ökçesiz’in cenazesi camiye getirildiği sırada amcası Şaban Ökçesiz sinir krizi geçirdi. Amca Ökçesiz, yakınları tarafından güçlükle sakinleştirildi. Tabutun üzerine Türk bayrağı ve Fenerbahçe bayrağı konuldu. Kadir Ökçesiz’in ablası Ayşe, bayraklara sarılı tabutun başına gelerek uzun süre gözyaşı döktü. Tabuta sarılıp öpen Ayşe Ökçesiz, çevredekiler tarafından güçlükle sakinleştirildi. Amca Şaban Ökçesiz de tabutun başında uzun süre gözyaşı döktü. İkindi namazının ardından, önce helallik alındı, ardında Ökçesiz için cenaze namazı kılındı. Kılınan cenaze namazının ardından Kadir Ökçesiz Karacaahmet Mezarlığı’nda defnedildi.