Manisa Haberleri

AKAY’A TEBRİK VE DESTEK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Haber 03.07.2013 16:12 Çarşamba
Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifinin seçimli Genel Kurulu'ndaki seçimleri alan Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay'a destek veren çiftçiler ve muhtarlar, bu kez de Hüseyin Akay'a tebrik ziyaretinde bulundular.
Ziyarette, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir süre sohbet eden çiftçiler ve mahalle Muhtarları, Kayseri Şeker Fabrikasındaki gelişimin Türkiye’deki pancar üreticilerine yeniden umut verir hale gelerek, başarının her zaman destekçisi olacaklarını kaydettiler. Kısa zamanda yapılan çiftçi odaklı çalışmaların, çiftçilerin görüşleri alınarak hayata geçirilmesinin de Türkiye’ye örnek olması gerektiğinin de altını çizen çiftçi ve muhtarlar, ortaya konulan başarıdan dolayı başta Akay'a ve tüm Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkürlerini ilettiler.
Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ise; ''Öncelikle buraya gelme teveccühünü göstermiş olmanızdan dolayı hepinize sonsuz teşekkürler dilerim'' dedi.
Akay, şirketin her geçen gün, daha emin adımlar ile geliştiğini belirterek, önümüzdeki dönemde yapılacak tarımsal iyileştirmelerin büyük bölümünün, çiftçilerin görüş ve önerileri doğrultusunda yapılacağını söyledi. Akay, çiftçinin görüşlerinin şirket için çok önemli olduğunu da kaydederek, şirketin büyümesinde, çiftçilerin emeğinin ve fabrikalarını sahiplenmelerinin çok önemli bir etkisi olduğunu dile getirdi.
Tüm mahalle muhtarlarını ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirten Akay, ''Sizler halkın içinden insanlarsınız, buradaki gelişmeleri yakinen takip ediyor ve olumlu gelişmeleri görüyorsunuz. Bizler artık çiftçimizin desteğini almış ve seçilmiş yöneticileriz. Fabrikamızın büyümesi ve gelişmesi için var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz'' ifadelerini kullandı.