Manisa Haberleri

BAŞKAN KARABALIK’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Haber 04.07.2013 10:43 Perşembe
Kartepe Köseköy İstasyon mahallesinde yapılan ve şık bir görünüme kavuşan Kartepe Merkez Park Camii Dernek Başkanı Ali Sevimli beraberinde dernek yöneticileri Mehmet Baştürk ve Veli Çelik, Cami İmam Hatibi Nejat Açıkgöz ile Belediye Başkanı Şükrü Karabalık’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
Görkemi ve ihtişamı ile büyüleyici bir görünüm sergileyen Kartepe Merkez Park Camii’nin inşaatından açılışına kadar geçen tüm meşaketli dönemde bizlere desteğini esirgemeyen başkanımızı ziyaret edip çiçeğimizi takdim ederek cemaat adına teşekkürlerini iletmek istediğini belirten Dernek Başkanı Sevimli, “İlk günden itibaren bu caminin bugünkü haline gelmesinde gayretli çalışmalarımıza destek olan sizlere cemaatimiz adına teşekkür ederiz” dedi.
Belediye Başkanı Şükrü Karabalık da, dernek yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederken, “Zahmet etmişsiniz bu çiçeğe gerek yoktu. Sizlerin hayır duası bizlere yeter. Halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile gerçekleştirdiğimiz hizmetler yanında sizler gibi gönüllü insanların gayretli çalışmalarına elimizden geldiğince her zaman destek olmaya çalıştık ve çalışmaktayız” diye konuştu.