Manisa Haberleri

UGİAD’DAN YENİ MÜDÜRLERE ZİYARET

Haber 04.07.2013 16:43 Perşembe
Uşak Genç İşadamları Derneği (UGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Acar ve yönetim kurulu üyeleri Cem Akay,Metin Dokur ,Murat Duymuş ve Tamer Akarca , İl Emniyet Müdürü Ogün Toprak’ı ı makamında ziyaret etti.
UGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Acar Emniyet Müdürü Ogün Toprak’a “Şehrimize hoş geldiniz” diyerek yeni görevinde başarılar diledi. Emniyet müdürlüğünün çalışmaları hakkında bilgi veren Ogün Toprak Uşak’ın sanayisi ile ön plana çıkan bir şehir olması bakımından önemli şehir olduğunu ifade etti.
UGİAD heyeti Emniyet Müdürü ziyaretini takiben Devlet Hava Meydanları Uşak Havaalanı Müdürü Uğur Yalvaç’ı makamında ziyaret etti. Uşak Havaalanının daha aktif hale getirmek için çaba sarf ettiklerini belirten Uğur Yalvaç bu doğrultudaki projeleri UGİAD Yönetim Kuruluna aktardı.UGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Acar havaalanımızın daha aktif hale getirilmesi için UGİAD olarak yapılması gereken her şeyde destek olacaklarını ifade ederek bu konudaki girişimleri ve çalışmalarından dolayı Uğur Yalvaça tebrik etti.