Manisa Haberleri

KIVANÇ TATLITUĞ, BODRUM’DA BİR BAYANLA GÖRÜNTÜLENDİ

Haber 04.07.2013 18:13 Perşembe
Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Gümüşlük beldesinde bir bayanla restoran çıkışı görüntülendi.
Başrollerini oynadığı Kuzey Güney dizisinin finalinin ardından ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ tatil için soluğu Bodrum’da aldı. Gümüşlük beldesinde bulunan bir balıkçıdan çıkarken objektiflere takılan Tatlıtuğ’a yemekte ünlü oyuncu Sedef Avcı ve eşi Kıvanç Kasabalı da eşlik etti. Yemek sonrası mekandan ayrılan Tatlıtuğ yanındaki gizemli bayanla poz vermemek için büyük çaba sarf etti. Yanında bulunan bayan arkadaşından ayrılan Tatlıtuğ hızlı adımlarla otoparkta bulunan aracının yanına geçti. Gazetecilere görüntü vermek istemeyen ünlü oyuncu otoparkta beklediği bayan arkadaşını arabaya bindirerek hızla uzaklaştı.
Öte yandan, Kıvanç Tatlıtuğ yanında görüntülendiği bayanla ilgili twitter hesabından paylaştığı tweette. ''Hiç sormadan sadece görüntü alarak yapılan haberler benimle birlikte çevremdeki arkadaşlarımı da zor duruma düşürüyor. Yakın bir arkadaşımın sevgilisi, benim sevgilim olarak da yazılabiliyor mesela'' açıklamasında bulundu.