Manisa Haberleri

TORBALI TİCARET ODASI’NDAN ÖDEMİŞ TİCARET ODASINA ZİYARET

Haber 04.07.2013 18:22 Perşembe
Torbalı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Olgun, Meclis Başkanı Behçet Çınar, Yönetim Kurulu ve meclis üyeleri ile Genel Sekreter Bahadır Yılmazer Ödemiş Ticaret Odası’nı ziyaret etti. Torbalı Ticaret Odası ekibini Ödemiş Ticaret Odası yönetim kurulu başkanı Kasım Sevin, meclis başkanı Alim Korkmaz ve genel sekreter Mehmet Soyer karşıladı.
Mayıs ayında yapılan seçimlerinden sonra bir araya gelen iki oda hem birbirleriyle tanışma hem de fikir alış verişinde bulunma imkanı buldu. Ziyarette, bölgesel sorunların yanı sıra iki odanın faaliyetleri görüşüldü.
Torbalı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Olgun ziyaretle ilgili olarak “Ticaret Odaları olarak bulunduğumuz yerlerin ticaret ve ekonomik gelişmesinde önemli rol oynayan sivil toplum kuruluşlarıyız. Diğer odalarla yakın işbirliği içinde etkili çalışmalar yaparak yöremizin gelişmesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Mayıs ayında seçimlerimizi yaptık ve göreve başladık. Ödemiş Ticaret Odası’nda da genç ve dinamik bir kadro var. Yönetim Kurulu ve Meclise seçilen arkadaşlarımızı kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.
Torbalı Ticaret Odası Meclis Başkanı Behçet Çınar da Ödemiş Ticaret Odası yeni yönetim ve meclisine hayırlı olsun temennisinde bulunarak “Bölgemiz için önemli yeri olan iki ilçeyiz. Oda üyelerimizin menfaatleri ve bölge ekonomisinin gelişmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ödemiş Ticaret Odası’nın çalışmalarını da yakından takip ediyoruz, güzel çalışmaları var. Dileğimiz bu çalışmaların yeni dönemde artarak devam etmesi” dedi.
Ödemiş Ticaret Odası Meclis Başkanı Alim Korkmaz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Biz çalışmalarımızla ve meclisimizin yönlendirme ve destekleriyle ilçemizin sosyal ve ekonomik gelişimine katkı sağlamaya çalışacağız. Torbalı Ticaret Odasında görev alan bütün arkadaşlarımıza bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kasım Sevin de “Bölge ekonomisinde etkin rol oynayan iki oda, birbirlerine verdikleri güven ve işbirliği neticesinde gerek üyelerine gerekse yöre halkına daha fazla katkı sağlayacaktır. Kurumlar arasında diyaloglar bölgede yapılan çalışmalara olumlu olarak yansımaktadır. Bu sebeple bu ziyaretler her zaman bölgemiz için faydalıdır. Bizim gibi Torbalı Ticaret Odasındaki arkadaşlarımız da buna inanıyorlar ki bugün buradalar, hepsine şükranlarımı sunuyor başarılar diliyorum” dedi.
Ziyaret sonunda Yönetim Kurulu Başkanı Kasım Sevin Torbalı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Olgun’a bir plaket takdim etti.