Manisa Haberleri

DOĞAN KÖYLERİ GEZMEYE DEVAM EDİYOR

Haber 05.07.2013 10:10 Cuma
İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, köy ziyaretlerini sürdürüyor. Doğan son Nebihocalar ve Gökçeören köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti. Doğan’a köy ziyaretlerinde AK Parti İzmit İlçe Yönetimi, İzmit Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Elgin, Nebihocalar Köyü Muhtarı Beytullah Tekerli ve Gökçeören Köyü Muhtarı Mehmet Ali Kaya eşlik etti.
Vatandaşlar tarafından sıcak ve samimi şekilde karşılanan Başkan Doğan, son yıllarda büyük bir reform yaşayan köylerde hizmet kalitesini daha da ileriye taşıyacaklarını ifade etti. Doğan, 2014 yılının Mart ayından itibaren köylere de hizmet etmeye başlayacaklarını belirterek, hizmet planını en doğru şekilde planlamak için köyleri tek tek ziyaret ettiklerini söyledi.
“Köylerimizdeki eksiklikleri tespit edip ona göre planlama yapacağız. Köy hayatını çok seviyoruz. Hedefimiz köylerimizi cazibe merkezleri haline getirmektir” diyen Başkan Doğan, Nebi Hoca Türbesini ziyaret ederek dua etti. Doğan türbenin çevre düzenlemesi ve restorasyonunun yapılması için çalışma başlatacaklarını söyledi.