Manisa Haberleri

MODA MERKEZİ’NİN KAPTANI ÖMER DOĞAN ALTINPINAR OLDU

Haber 05.07.2013 16:50 Cuma
Mimar Kemalettin Moda Merkezi Derneği olağanüstü kongresi yapıldı. Dernek Merkezi’nde yapılan seçimler, iki adayla yapıldı. 162 üyenin oy kullandığı seçimleri 96 oy alan Ömer Doğan Altınpınar kazandı. Rakibi Ural Yavaş ise 66 oyda kaldı.
Derneğin yeni başkanı Ömer Doğan Altınpınar, “Yeni yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte dernek üyelerimizin sorunlarının çözümü konusunda elimizden gelen çabayı göstereceğiz” dedi.
MODA MERKEZİ’NE MOBESE ŞART
İzmir Büyükşehir ve Konak belediyesi temsilcileriyle görüşerek, moda merkezinin bulunduğu alana MOBESE kameraları taktırılması için girişimde bulunacaklarını belirten Altınpınar, “Büyükşehir Belediyesi bölgemizdeki ana yolları yaptı. Şimdi ara yolların yapılması için Konak Belediyesi ile görüşeceğiz. Ayrıca bölgemizdeki gerekli MOBESE kameralarını kısa sürede taktırmayı hedefliyoruz. Mimar Kemalettin Moda Merkezi’nde her yer kameralarla izlenecek. Takılan bu kameralar sayesinde çarşımız daha güvenli olacak” diye konuştu.
Ömer Doğan Altınpınar, bir önceki yönetim kurulu başkanı İzzet Avcı ve yönetimine de teşekkür etti.
Olağanüstü kongrede seçilen yeni yönetim kurulu Hasan Koca, Murat Tunçer, Behçet Yılmaz, Gürcan Keskiner, Bedri Çıtır, İlkay Kurdaş’tan oluştu.