Manisa Haberleri

MUĞLA BELEDİYESİ RAMAZAN AYI HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

Haber 06.07.2013 11:06 Cumartesi
Muğla Belediyesi, 9 Temmuz-7 Ağustos tarihleri arasına denk gelen Ramazan Ayı için hazırlıklarını tamamladı.
Muğla Belediyesi, iftar yemeklerini, hayırsever vatandaşların katkıları ve Muğla Belediyesi organizasyonu ile açık Pazar yerindeki Belediye Aşevinde verecek.
Muğla Belediyesi Zabıta Müdürü Şevket Gülen, “Muğla Belediyesi olarak Ramazan ayı hazırlıklarımızı tamamladık. Açık Pazar yerinde bulunan Belediye aş evimiz her zaman olduğu gibi Ramazan ayı boyunca hemşehrilerimize hizmet verecek. Belediye Aş evi günlük 1700 kişiye iftar yemeği hazırlayacak. Yemek vermek isteyen vatandaşlarımız ise müdürlüğümüze bizzat müracaatlarını bildireceklerdir. Belediyemizin mahalle muhtarları ile yapmış olduğu çalışma sonucunda belirlenen, evinde yemek pişirme imkânı olmayan yaklaşık 140 eve her gün yemek bırakacaktır. Yardım paketi dağıtmak isteyen hayırsever vatandaşlarımıza Belediyemiz tarafından yardımcı olunacak” dedi.
Zabıta Müdürü Şevket Gülen; “Ramazan ayı boyunca tüm gıda üretim ve satış yerleri ekiplerimizce denetlenecektir. Vatandaşlarımızın istek ve şikâyetlerini bize 444 48 01 Alo Belediye hattından 24 saat bildirebilirler” dedi.