Manisa Haberleri

Kars 36 Spor transfer çalışmalarına başladı

Haber 02.01.2023 12:31 Pazartesi
Kars 36 Spor Kulüp Başkanı Yasin Çiftçi, transfer çalışmalarına başladıklarını belirtti.
Bir çok sporcusuyla yollarını ayıran yeşil beyazlı ekip, transfer çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. 2’nci devre öncesi bir çok futbolcuyla görüşen yönetim anlaşmaya vardıkları sporcuları kamuoyuyla kısa sürede paylaşacak.
Kars 36 Spor’un başarılı olması için ellerini değil gövdelerini taşın altına koyduklarını ifade eden Kars 36 Spor Kulüp Başkanı Yasin Çiftçi, ’Transfer çalışmalarımız büyük titizlik ve gizlilikle devam etmektedir. Büyük Kars 36 Spor taraftarı bilsin ki şuanda tüm yönetim olarak sadece yapılacak transferlere odaklanılmış bir süreç başlamıştır’ dedi.
Çiftçi, ’Anlaşmaya vardığımız transferler en kısa sürede açıklanacaktır. Kars’ın ve Kars 36 Spor’un en iyi şekilde temsil edileceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Amacımız sadece ligde kalmak değil zirveye giden yolculuğumuzun başlangıcıdır’ diye konuştu.
Öte yandan transfer çalışmalarını titizlikle yürüten yeşil beyazlı ekipte, hedef 2’inci devre karşılaşmalarında başarılı sonuçlar elde ederek, Kars 36 Spor’u hak ettiği yere taşımak.