Manisa Haberleri

YEDAŞ, kırsalda yatırım ve bakımı yoğunlaştıracak

Haber 02.01.2023 14:26 Pazartesi
YEDAŞ, kırsalda yatırım ve bakımı yoğunlaştıracak
SAMSUN (İHA) – YEDAŞ Genel Müdürü Yunus Emre Bilgi, 2023 yılında özellikle kırsal kesimlerde yapılan yatırım ve bakımın yoğunlaştırılacağını, buna bağlı olarak kesinti sayı ve süreleri minimuma indirileceğini söyledi.
YEDAŞ Genel Müdürlüğü’nü ziyaret eden Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Genel Müdür Yunus Emre Bilgi’den yürütülen çalışma ve hizmetlerle ilgili bilgi aldı. 2022 yılında tamamlanan projeleri ve 2023 yılı için planlanan yatırım projeleri hakkında Vali Zülkif Dağlı’ya bilgi veren Yunus Emre Bilgi, 2023 yılında özellikle kırsal kesimlerde yapılan yatırım ve bakımın yoğunlaştırılacağını, buna bağlı olarak kesinti sayı ve süreleri minimuma indirilerek vatandaşlara kaliteli ve kesintisiz enerji sağlanacağını belirtti.


’Mağduriyet yaşanmasına izin verilmemeli’
YEDAŞ Genel Müdürü Yunus Emre Bilgi ve personeline çalışmalarında kolaylıklar dileyen Zülkif Dağlı, yaklaşan kış mevsiminin etkisiyle meydana gelebilecek muhtemel olumsuzluklar konusunda da gerekli hassasiyetin gösterilmesi ve vatandaşların bu konuda mağduriyet yaşamasına izin verilmemesini istedi.