Manisa Haberleri

Yürek Çıkmazı’na yeni psikolog! Dizinin Şermin psikoloğu Berna Üçkaleler kimdir?

Haber 31.01.2023 16:51 Salı
Yürek Çıkmazı'na yeni psikolog! Dizinin Şermin psikoloğu Berna Üçkaleler kimdir?

TRT'nin gözde yapımlarından Yürek Çıkmazı Salı akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Aile içi şiddeti etkileyici bir dille aktaran dizi yeni oyuncuların katılımıyla daha da derinleşiyor.

Ayça Bingöl, Mesut Akusta, Mehmet Aslantuğ, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Dilara Aksüyek, Bihter Dinçel ve Aydan Şener gibi ünlü oyuncuları bir araya getiren Gold Film imzalı yapıma son olarak psikolog Şermin rolüyle güzel oyuncu Berna Üçkaleler 13.bölümde dahil oluyor.

Berna Üçkaleler kimdir?

27 Mayıs 1987, İstanbul doğumlu olan Berna Üçkaleler, Celal Bayar Üniversitesi Spor Akademisi mezunudur. Eğitimini tamamladıktan sonra 3Mota Oyunculuk atölyesi ve Craft Oyunculuk Atölyesi'nde oyunculuk eğitimleri alarak televizyon ve film sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. İlk deneyimini 2014 yılında Kardeş Payı dizisiyle yaşamıştır. Rol aldığı dizi ve filmlerin yanı sıra çeşitli reklam filmlerinde oynamıştır. Kendisi gibi oyuncu ve DJ olan 1977 doğumlu Şerif Arda ile evli olan Berna Üçkaleler bir çocuk annesidir.

Rol aldığı yapımlar:

Kardeş Payı( Sezon 2)

Adını Sen Koy (Sezon 1)

Kaçak Gelinler (Sezon 2)

Aman Reis Duymasın

Ev Kira Semt Bizim

Facia Üçlü

Şöhretler Okulu

Karantina XII

Berzah:Cin Alemi

Recep İvedik 4

Yürek Çıkmazı Dizisinin Konusu Nedir?

TRT1 Ekranlarında yayınlanan “Yürek Çıkmazı” dizisi kişilik bozukluğu yaşa bir adamla çocukları ile birlikte yaşama tutunmaya çalışan bir kadının duygu dolu hikâyesini konu alıyor. İlk bölümü 1 Kasım 2022’de izleyici ile buluşan dizi senaryosunu Vilmer Özçınar ve Ayla Hacıoğulları’nın kaleme aldığı sevilen bir dram dizisidir. Dizinin çekimleri İstanbul’da yapılmakta olup çekim esnasında Galata, Beşiktaş sokaklarında renkli görüntüler oluşmaktadır.