Manisa Haberleri

BAYBATUR: Cumhurbaşkanımız İlk Turda Kazanacak

Haber 24.04.2023 11:30 Pazartesi
BAYBATUR: Cumhurbaşkanımız İlk Turda Kazanacak

AK Parti MKYK üyesi ve Manisa milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Akhisar, Gölmarmara, Saruhanlı, Şehzadeler ve Yunusemre İlçe teşkilatlarını ziyaret etti.

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Pazartesi günü Manisa’da düzenleyeceği miting öncesinde ilçe teşkilatlarını ziyaret eden Baybatur, gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili ilçe başkanlarından bilgi aldı.

 

AK Parti ve MHP Saruhanlı İlçe teşkilatlarını da ziyaret ederek vatandaşlar ve partililerle de bayramlaşan Baybatur, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk turda seçimi kazanacağını ve Cumhur İttifakı kadrolarının en fazla milletvekili sayısı ile TBMM’de yer alacağını söyledi.

 

Muhalefetin artık son çırpınışları olduğunu dile getiren Baybatur, şunları söyledi;

 

“ 7’li masanın ortakları ve gizli ortağı her ne kadar sesleri çok çıkıyor olsada, Allah’ın izniyle ilk turda bu iş tamamdır. Onlar istedikleri kadar yalan, dolan, iftira atsalarda, Türkiye Cumhuriyeti devletimizin bir çok tarihi projesine saçma sapan bahanelerle çamur atmaya çalışsada milletimiz her şeyin farkında. Yaptığımız anketler ve çeşitli araştırmalarda, Cumhurbaşkanımız ilk turda yeniden seçiliyor ve Cumhur İttifakı kadroları TBMM’de en fazla milletvekili sayısıyla yer alıyor. Bugün ülkemizde ekonomik yaptırımlar nedeniyle küçük çaplı sorunlar olsada devletimiz dimdik ayaktadır. Dünyayı saran koronavirüs salgınında milletini mağdur etmeyen tek ülke Türkiye olmuştur. 2 yol neredeyse sokağa çıkamadık, işe gidemedik ama devletimiz çalışanlarına her ay maaşını verdi, hastalarını mağdur etmedi. Birileri şimdi soğan hesabı yapıyor. Biz devletimizi güçlendirip, yerli ve milli kadrolarımızla İHA, SİHA, Milli savaş gemisi, yaparken onlar soğan diyor, sarımsak diyor. Bu zihniyetin derdi ülkeye katkı sunmak değil, bunları hedefi her ne olursa olsun, her kim gelirse gelsin ama Erdoğan olmasın. Erdoğan olmasın, isterse elin gavuru gelsin bizi yönetsin bunların derdi bu. Proje yok, hedef yok, kimin ne yaptığı belli değil. Masanın ortakları birisi özerklik diyor, öbürü yok öyle bir şey diyor, o öbürünü yalanlıyor, diğeri onu yalanlıyor. Resmen kimin ne yaptığı, ne söylediği belli değil. Türkiye bunların yönettiğini düşünsenize. Allah muhafaza Türkiye’nin sonunu düşünmek bile istemiyorum.”

 

Ziyaretlerinde Baybatur’a, AK Parti Manisa İl Başkan Yardımcıları Fatih Yıldız, Semih Semşettin Şahin, AK Parti Manisa İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Aykut Büyüktaş ve partililer katıldı.

BAYBATUR: Cumhurbaşkanımız İlk Turda Kazanacak BAYBATUR: Cumhurbaşkanımız İlk Turda Kazanacak BAYBATUR: Cumhurbaşkanımız İlk Turda Kazanacak BAYBATUR: Cumhurbaşkanımız İlk Turda Kazanacak BAYBATUR: Cumhurbaşkanımız İlk Turda Kazanacak BAYBATUR: Cumhurbaşkanımız İlk Turda Kazanacak BAYBATUR: Cumhurbaşkanımız İlk Turda Kazanacak BAYBATUR: Cumhurbaşkanımız İlk Turda Kazanacak