Manisa Haberleri

Manisa’da Uyuşturucu Operasyonu: Bir Şahıs Tutuklandı

Haber 04.05.2023 21:55 Perşembe
Manisa'da Uyuşturucu Operasyonu: Bir Şahıs Tutuklandı

Manisa'da suç ve suçlularla mücadele çalışmaları aralıksız sürüyor. Bu kapsamda, İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

 

HABER:SERKAN ÖZCAN

Son olarak, Saruhanlı ilçesi girişinde durdurulan bir araçta yapılan aramada, A.Y. (25) isimli bir şahsın üzerinde 2 parça halinde toplamda 6,75 gram metamfetamin maddesi ve 1 adet uyuşturucu içme aparatı ele geçirildi.
A.Y. hakkında uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti yapmak suçundan işlem yapılarak, sevk edildiği hakimlikçe  tutuklandı.
 Uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı gibi suçlar, toplum sağlığı ve güvenliği açısından son derece tehlikelidir. Bu nedenle, emniyet birimleri suçla mücadele konusunda kararlılıklarını sürdürerek, suçluların yakalanmasını ve cezalandırılmasını hedeflemektedir.

 

Manisa Emniyet Müdürlüğü, suç ve suçlularla mücadele çalışmalarını sıkı bir şekilde yürüterek, huzur ve güvenliği sağlamak için var gücüyle çalışmalarını sürdürecektir.

 

Toplumun sağlığı ve güvenliği için herkesin suçla mücadeleye destek vermesi ve işbirliği yapması gerekmektedir. Emniyet birimleri, suçun önlenmesi için çalışmalarını aralıksız sürdürecektir.