Manisa Haberleri

Başkan Ergün Akhisar’da Pazar Esnafıyla Buluştu

Haber 10.05.2023 15:02 Çarşamba
Başkan Ergün Akhisar’da Pazar Esnafıyla Buluştu

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MHP Manisa Milletvekili Adayı Ali Uçak, Akhisar’da Pazar esnafı ile bir araya geldi. İlk olarak Akhisar Pazarcılar Odası’nı ziyaret ederek Pazarcılar Konfederasyonu Başkanı Ali Karaca ve Pazarcılar Odaları Başkanlarıyla bir araya gelen Başkan Cengiz Ergün ve Ali Uçak, ardından pazar esnafıyla buluşarak hayırlı işler dileklerini iletti. 

 

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Akhisar’a giden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçede pazarcılar ile buluştu. İlk olarak Akhisar Pazarcılar Odası’na ziyarette bulunan Başkan Ergün’e MHP Manisa Milletvekili Adayı Ali Uçak, MHP İlçe Başkanı Ahmet Namal ile Meclis Üyeleri eşlik etti. Başkan Cengiz Ergün ve MHP Milletvekili Adayı Ali Uçak, Pazarcılar Odası’nda Türkiye Pazarcılar Konfederasyonu Başkanı Ali Karaca, Manisa Pazarcılar Odası Başkanı Destan Bulgay, Balıkesir Pazarcılar Odası Başkanı Nurullah Bozkır, Akhisar Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Gürhal, Salihli Pazarcılar Odası Başkanı İdris Özer ve Alaşehir Pazarcılar Odası Başkanı Ümit Karhan ile bir araya geldi. 

 

Hayırlı İşler Diledi
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Manisa Milletvekili Adayları Ali Uçak ve Öztürk Demir ile birlikte daha sonra pazar esnafıyla bir araya geldi. Pazar esnafıyla tek tek tokalaşan Başkan Cengiz Ergün ve milletvekili adayları, hayırlı işler dileklerinde bulundu. Pazar’da bulunan vatandaşlarla da bol bol sohbet etme fırsatı bulan Başkan Ergün, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.