Manisa Haberleri

AK PARTİ’NİN BÜYÜKŞEHİR ADAYI SAVAŞ, İNCİRLİOVA’DA HALKLA BULUŞTU

Haber 01.02.2014 03:12 Cumartesi
AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, AK Parti İncirliova Belediye Başkan Adayı Kazım Günaydın’la birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.
Yerel seçim yaklaştıkça partiler de sahadaki çalışmalarına hız verdi. Nazilli, Çine, Didim, Kuşadası, Söke, Germencik’te esnaf ve pazar ziyaretlerinde bulunan AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, İncirliovalılarla bir araya geldi. Esnaf ve esnaf odalarını ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, İncirliovalılarla yaptığı görüşmede 30 Mart seçimlerinde iktidar yolunda AK Parti’ye açık destek istedi. Program kapsamında İncirliova Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Salık, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Cavit Küçük, Kahveciler Odası Başkanı Özkan Türkkan ile görüşen Mustafa Savaş, 30 Mart seçimlerinde halkın iradesinin AK Parti diyeceğine olan inançlarının sonsuz olduğunu dile getirdi.
Halkbank Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini üstlendiği süreçlerde de her zaman esnaf ve esnaf odalarının destekçisi olduğunu belirten Savaş, İncirliova’nın kalkınması için AK Parti İncirliova Belediye Başkan Adayı Kazım Günaydın’ın başkan seçilmesinin zorunlu olduğunu ifade etti. Gerek Aydın Büyükşehir Belediyesi’nde gerekse ilçe belediyelerde hayata geçecek projelerin son teknik düzenlemelerinin yapıldığının, çok kısa bir süre sonra da bu projeleri açıklayacaklarının altını çizen Savaş, çarşı ve pazar esnafına yaptıkları ziyaretin ardından İncirliovalıların da AK Parti diyeceğine olan inancının pekiştiğini söyledi. Mustafa Savaş, gün sonunda ise İl Danışma Meclisinde bir konuşma yaparak yaşanan coşkunun kendilerini çok mutlu ettiğini belirtti.