Manisa Haberleri

GAZİ ÜNİVERSİTESİ MEZUNLARI YAŞAR’IN ARKASINDA

Haber 01.02.2014 10:19 Cumartesi
Gazi Üniversitesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ferhan Özkara ve yönetim kurulu üyeleri, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti.
2014 yerel seçimlerinde Yaşar’ı desteklediklerini belirten dernek temsilcileri, “Yenimahalle’de sizi bir dönem daha aramızda görmek istiyoruz” şeklinde konuştular.Yenimahalle Belediyesi’nin çalışmalarını takdir ettiklerini belirten Özkara, Yaşar’a Gazi Üniversitesi Mezunlar Derneği’ne olan katkı ve yardımlarından dolayı teşekkür etti.
Özkara, “Derneğimize birçok katkınız oldu. Bizim her zaman yanımızda oldunuz ve her davetlerimize icabet ettiniz. Her şey için teşekkür ederiz. Sizi yine burada görmek, sizinle çalışmak istiyoruz” dedi.
Birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla çalışmalarına aralıksız devam ettiğini belirten Yaşar, “Biz burada Yenimahalle halkı için varız ve vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunma çabası içerisindeyiz. 60 yılda yapılmayanı 5 yılda Yenimahallelilere kazandırdık. Diğer belediyelere yardıma muhtaç insanlara nasıl davranılması gerektiğinin de örneği olduk. Gelenek, görenek ve inancımıza göre yardımlarımızı gerçekleştirdik. Hizmetlerimizi vatandaşlarımızın ayağına kadar getirdik” dedi.