Manisa Haberleri

ESER, KADIN VE GENÇLİK KOLLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Haber 01.02.2014 10:33 Cumartesi
AK Parti’den Malatya’nın Darende İlçesi Belediye Başkanlığı adayı olan Dr. Süleyman Eser, “Kapımız halkımıza her zaman açık olacak” dedi.
Darende İlçesi Belediye Başkanlığı adayı Dr. Süleyman Eser, partisinin Kadın ve Gençlik Kolları ile bir araya geldi. Kadın Kolları ile kahvaltılı bir program düzenlenirken, gençlik kolları ile de akşam yemeğinde bir araya gelindi.
Yapılan tanışma-istişare toplantılarına; AK Parti Darende İlçe Başkanı Süleyman Şimşek, Kadın Kolları Başkanı Elif Özkan ve Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ulu, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları yöneticileri katıldı.
Yapılan toplantıda seçim sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Dr. Süleyman Eser, “Öncelikle şunu belirtmeliyim ki siz teşkilatımızın değerli üyelerine çok ihtiyacımız var. Ben sizlerin tereddüt etmeden savunabileceği, geçmişi tertemiz, alnı ak bir arkadaşınız, ağabeyiniz adayınızım. Seçim sürecinde başta yüce Allah sonra ise seçmenlerimiz başkanlığı bizlere nasip ederse 30 Mart sonrasında da birlikte hareket ederek ilçemizi hak ettiği yere getireceğiz. Ben sizlerin önerilerine, eleştirilerine ve fikirlerine açığım. Bu bugün de böyle olacak seçim sonrası da. Bizim kapımız halkımıza her zaman açık olacak. Birlikte başaracağız. Bu seçim sürecinde de sizlerden isteğim seçmenlerimize kendimizi iyi anlatabilmek, onların kalbini kazanmak için hep birlikte çalışmaktır” ifadelerini kullandı.
Eser, Darende’yi daha güzel hizmetlere kavuşturmak için azami gayret sarf edeceklerini belirtti.