Manisa Haberleri

VALİ COŞ’A SÜRPRİZ KARŞILAMA

Haber 01.02.2014 11:59 Cumartesi
Vali Hüseyin Avni Coş, Adana Havaalanı’nda izciler tarafından çiçekler ve üzerinde İzci Vali Hüseyin Avni Coş yazılı pankartla karşılandı.
18. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm Fuarı’na (EMİTT) katılmak üzere İstanbul’a giden Vali Hüseyin Avni Coş, Adana’ya dönüşünde Havaalanı’nda izciler tarafından çiçekler ve üzerinde ‘İzci Vali Hüseyin Avni Coş’ ve ‘Sevgiye Uzanan Eller’ pankartlarıyla karşılandı. İzcilerin sürpriz karşılamasından çok mutlu olan Vali Coş, sevincini yine izciler ile paylaştı.
İzciler ile sohbet edip, hal ve hatırlarını soran Vali Coş, “Buraya kadar gelip karşılamada bulunmanız beni çok mutlu etti. Bu ince davranışınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.
İzciler ise, İzci Kamp Ateşi programlarına Eşi Hanımefendi Aylin Coş ile sürpriz bir şekilde katılan Vali Hüseyin Avni Coş’u karşılamaya geldiklerini dile getirip, her zaman yanlarında olan Vali Hüseyin Avni Coş’a teşekkür ettiler.
Karşılama törenine izcilerin yanı sıra Vali Yardımcısı Halis Arslan, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ve İl Jandarma Alay Komutanı Kurmay Albay Özkan Çokay da hazır bulundu.