Manisa Haberleri

BAŞKAN ÇOBAN, FOTOĞRAFÇILARLA BULUŞTU

Haber 01.02.2014 15:08 Cumartesi
Bitlis’in Ahlat Belediye Başkanı A.Mümtaz Çoban, ilçede faaliyet gösteren “Bir Dünya Fotoğraf Gezi Kültür ve Turizm Derneği”nin düzenlediği organizasyon ile Ahlat’a gelen fotoğrafçılarla yemekte bir araya geldi.
Yemeğe Ahlat Belediye Başkanı A.Mümtaz Çoban, Ahlat İlçe Emniyet Müdürü Gazi Kaçmaz, Ahlat ilçe Milli Eğitim Müdürü Zeynal Kılıç, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) Başkanı Sami Türkay, Bir Dünya Fotoğraf Gezi Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Samet Adıyaman, dernek üyeleri, fotoğrafçılar ve vatandaşlar katıldı.
Yemeğin ardından bir konuşma yapan Ahlat Belediye Başkanı A.Mümtaz Çoban, derneğin faaliyetlerinin faydalı olduğunu belirterek, fotoğrafçıların Ahlat’a olan ilgisinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Başkan Çoban, daha sonra fotoğrafçılara Ahlat hakkında genel bilgiler vererek, fotoğrafçıların tanıtım açısından oldukça verimli çalışmalar yaptığını da sözlerine ekledi.
Daha sonra kısa bir konuşma yapan Bir Dünya Fotoğraf Gezi Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Samet Adıyaman, ilçeye gelen fotoğrafçıları akşam yemeğinde ağırlayan Başkan A.Mümtaz Çoban’a teşekkür ederek, bu tür fotoğraf etkinliklerinin daha fazla yapılacağını söyledi.