Manisa Haberleri

İZMİT BELEDİYE BAŞKANI DOĞAN:

Haber 02.02.2014 09:39 Pazar
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan büyük önem verdiği ev ziyaretlerine devam ediyor. Gündüzleri mahalle ve köylerdeki mevcut durumu inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Doğan akşamları da vatandaşları evlerinde ziyaret ediyor.
Son olarak Erenler Cedit Konutları’nda oturan Fatih ve Selma Sevinç ile Kabaoğlu Köyü’nde oturan 68 Yaşındaki Arif Kumsal ve eşi Fahriye Kumsal’ı evlerinde ziyaret eden Başkan Doğan’a vatandaşlar yakın ilgi gösterdi. Başkan Doğan’ı çok samimi bulduklarını ifade eden vatandaşlar istek ve önerilerini paylaşarak Doğan’a hizmetlerinden ötürü teşekkür ettiler.
Gerçekleştirdiği ziyaretlerde İzmit Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Doğan, “Göreve geldiğimiz günden bugüne yapılan her hizmette çakılan her çivi de İzmit halkının büyük desteği var. İzmit’e bu dönemde güzel hizmetler yaptık. Bunların hepsinde İzmitlilerin katkısı büyük. Onların bize inancı ve desteği olmasaydı bunları yapamazdık. Kültür Tepesi ’de, Gölkaypark’ta, Cephanelik Spor Kompleksi de İzmit halkının eseridir. Biz bu şehri halkımızla birlikte yönetiyoruz. Tüm bunları İzmitlilerle birlikte başardık” dedi.
“Sağcının, solcunun, muhafazakar vatandaşımızın, tüm İzmitlilerin derdi bizim derdimizdir” diyen Başkan Doğan İzmit için gece gündüz çalışmaya hazır olduğunu söyledi. Doğan, “Bizim derdimiz İzmit’in büyümesi ve zenginleşmesi, İnsanlarının insanca yaşamasıdır. Bunun için çalışmaya hazırız. Enerjimiz yüksek, inancımız tam. Neyi nasıl yapacağımızı iyi biliyoruz. İzmit dünya çapında ışıl ışıl parlamaya hazır. Hep birlikte önümüzdeki dönemde de İzmit’i dünyanın sayılı kentlerinden birisi haline getirmek için çalışmaya adayız. Yeni nesil belediyecilik anlayışı İzmit’in hakkıdır” diye konuştu.