Manisa Haberleri

BEYLİKDÜZÜ EKOLOJİK HALK PAZARINDA ’SAĞLIK’ VAR

Haber 02.02.2014 12:34 Pazar
Beylikdüzü Belediyesi, kaliteli bir yaşam standardı oluşturmak adına spora yaptığı yatırım kadar, sağlıklı beslenme ve doğru gıdaya ulaşım için de imkan oluşturuyor. Her Cumartesi Beylik Pazarı alanında kurulan “Ekolojik Pazar” ile vatandaşlar, katkısız, doğal ve organik ürünlere ulaşabiliyor.
Son dönemlerde ekolojik beslenmeye olan ilgi ve farkındalığın artması ile birlikte, bu alandaki girişimler hızla çoğalıyor. Her daim halkının memnuniyetini ön plana alan Beylikdüzü Belediyesi, bu ihtiyacı karşılamak için gereken desteği veriyor. Belediye, organik tarım ürünlerinin satışının yapıldığı, Ekolojik Pazar’a Beylik Pazarı’nda yer imkanı vererek, sağlıklı sebze ve meyvelerin, süt ve et ürünlerinin, kozmetik ve kişisel hijyen araçlarının meraklılarına ulaşmasına olanak tanıyor.
Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun, “Beylikdüzümüz her türlü ihtiyacı karşılayabilecek derecede geniş alternatifler sunan bir ilçe. Bizler, vatandaşlarımızın isteklerine önem veriyoruz. Ekolojik Pazar hakikaten de her aşamasının denetlendiği, güvenilir ürünlerin yer aldığı bir pazar, dileyen herkes gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilir” dedi.