Manisa Haberleri

AK PARTİ KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA ÇELİK:

Haber 02.02.2014 15:21 Pazar
AK Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Mustafa Çelik, “Atılımcı Başkan, Katılımcı Yönetim, Yatırımcı Belediye” sloganıyla çalışacaklarını söyledi.
AK Gençlik üyelerinin attıkları “Başkan Gelecek Argıncık Gülecek”, “Kocasinan Sizinle Gurur Duyuyor” sloganlarıyla Argıncık’ta vatandaşlarla bir araya gelen Mustafa Çelik’i mahalle sakinleri alkışlarla karşıladı.
Ak Parti İl ve Kocasinan İlçe Yönetim Kurulu üyelerinin de iştirak ettiği toplantının açılışında konuşan AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Cahit Özden, “Teşkilatımızın içinden gelen ve sürekli bizimle birlikte olan bir başkanımız var. İlçe başkanı olarak ben de söz veriyorum ki başkanımız sizlerle devamlı birlikte olacak. Bu bölgede sürekli toplantılar yaptık ve sorunlarınızı dinledik. Bundan sonraki toplantılarımıza Mustafa Çelik Başkanımız da dahil olacak ve sorunlarınız tez elden çözüm bulacak” dedi.
Sözlerine “Atılımcı Başkan, Katılımcı Yönetim, Yatırımcı Belediye” sloganıyla başlayan Mustafa Çelik’in konuşması vatandaşlar tarafından alkışlarla sık sık kesildi.
Atılımcı Başkan sözünün kendisiyle çok uyuştuğunu ve bu özelliğini belediyeciliğe de yansıtacağını vurgulayan Mustafa Çelik, “Bu işi sizlerden aldığımız desteklerle yapacağız. Seçilmiş meclis üyelerimiz, atanmış bürokratlarımız da bu şekilde çalışacak. Hepsinden önemlisi şehrin dinamiğini oluşturan sizlerden gelen bilgiler bize ışık tutacak. Üniversiteyle ilgili bir iş yapacaksak üniversiteden, Argıncık’la ilgili bir çalışma olduğu zaman da bölge insanından bilgi alacağız. Biz Kocasinan’da Özhaseki Başkan’ı örnek alarak kendi finansmanını kendi içinde temin eden büyük projeler ortaya çıkaracağız. Özhaseki Başkan, Ankara’dan gelecek bütçeyle iş yapacak olsaydı yüz birim iş yapardı. Ancak kendi kaynağını, kendi finansmanını ürettiği projeler sayesinde 500 birim iş yapıyor. Biz de böyle hareket edeceğiz. Sürekli farklı projeler üreterek yeni yatırımlar yapacağız. Yatırımcı belediye tarifinin de tam bize uyduğu kanaatindeyiz. Argıncık’ta bir gelişim hareketi başladı. İnşallah biz bu gelişimin hızını ve ivmesini artıracağız. Argıncık’ı daha ileri boyutlara taşıyacağız ” diye konuştu.