Manisa Haberleri

İPEK’TEN MALATYA BELEDİYESİ’NE ZİYARET

Haber 02.02.2014 17:12 Pazar
Belediye başkan adayları tanıtım toplantısı için Malatya'ya gelen AK Parti Genel Sekreteri ve Ankara Milletvekili Haluk İpek, Malatya Belediyesi'ni ziyaret etti.
Ziyarete AK Parti Genel Sekreteri ve Ankara Milletvekili Haluk İpek’in yanı sıra Malatya milletvekilleri Öznur Çalık, Cemal Akın, Mustafa Şahin, AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkci ile AK Parti Belediye Başkan adayları katıldı. Haluk İpek, “Malatya güzel ve şirin bir ilimiz. Her taraf temiz ve pırıl pırıl. Özellikle insanlarının canlı ve yürekten olduğunu, Belediyenin de bundan sonra yapacağı işlere devam etme kararlılığında olduğunu gördüm. Halkın da desteğinin yoğun bir şekilde devam ettiğini bugün müşahede ettik. Belediye Başkanımızla Malatya bir beş yıl geçirdi, inşallah yeni bir beş yıl ile Malatya çok daha fazla ileri gidecektir” şeklinde konuştu.
Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise, İpek’i Malatya’da ve belediyede ağırlamanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, “Malatya’yı daha güzel ve çağdaş bir şehir yapmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
Ziyaret sonunda Belediye Başkanı Çakır, İpek’e kayısı hediye etti.