Manisa Haberleri

MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINDAN YENİ UFUKLAR DERNEĞİNE ZİYARET

Haber 03.02.2014 14:16 Pazartesi
Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi ve Kocasinan Belediye Başkan Adayları Yeni Ufuklar Derneğini ziyaret etti. Ziyarette konuşan Melikgazi Belediye Başkan Adayı Kamil Karamete, seçim çalışmaları kapsamında dernek ziyaretleri gerçekleştirdiklerini belirtti.
Yaklaşan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Melikgazi ve Kocasinan Belediye Başkan Adayları, parti yöneticileri ile birlikte Yeni Ufuklar Derneğini ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Yeni Ufuklar Derneği Şube Başkanı Orhan Köksal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Mahalli İdareler Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisine başarılar diledi.
Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi Belediye Başkan Adayı Kamil Karamete ise yaptığı konuşmada, 20 yıldır AK Parti elindeki belediyelerin belirli bölgelere, yandaş kesimlere hizmet ettiğini belirterek; ''Kayseri’de insanlara iki farklı Melikgazi gösterilmektedir, bunun birinde Alparslan ve Köşk Mahalle Sakinleri bulunurken, diğerlerinde ise bu iki semtin dışındaki Melikgazi bulunmakta'' dedi.
Hizmet eşitsizliğinin üst seviye olduğunu belirten Karamete, ''Seçilirsem belediyecilik anlayışım; kucaklayıcı, birleştirici ve ötekileştirmeyen bir anlayış olacak” diye konuştu.
Belediye Başkan Adayları, öte yandan Yol İş 1 No’lu Sendikasını da ziyaret etti.