Manisa Haberleri

HACI UĞUR POLAT, KADIN KOLLARIYLA TOPLANTI YAPTI

Haber 03.02.2014 14:25 Pazartesi
AK Parti'den Malatya Merkez İlçe Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı olan Hacı Uğur Polat, “30 Mart yerel seçimden ziyade, milli iradeye saygı seçimi olacak” dedi.
Hacı Uğur Polat, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Av. Bayram Taşkın ile birlikte özel bir otelde partisinin Yeşilyurt ilçe Kadın Kolları ile bir araya geldi.
Toplantıda konuşan Yeşilyurt İlçesi Belediye Başkanlığı adayı Hacı Uğur Polat, AK Parti kadrolarının Türkiye’nin daha demokratik daha müreffeh yerlere ulaşma çizgisinde hareket ettiğini belirtti.
Polat, “30 Mart 2014 tarihinde çok önemli bir yerel seçim var. Bu seçim çok önemli bu seçim yerel seçimden ziyade, milli iradeye saygı seçimi olacak” ifadelerini kullandı.
AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Bayram Taşkın ise AK Parti hükümetinin 11 yıllık iktidarı döneminde yaptığı hizmetleri anlattı.
Taşkın, “Partimizin kuruluşundan bugüne bizlerle olan ve partimize emek veren değerli bayanlara göstermiş olduğunuz çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz. Bu toplantı partimize, ilçemize ve ülkemize hayırlı olur” dedi.
AK Parti Yeşilyurt Kadın Kolları Başkanı Serap Alagöz de toplantının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek seçim çalışmalarına ilçe Kadın Kolları Teşkilatı olarak hız verdiklerini söyledi.