Manisa Haberleri

SANAYİCİLERDEN KALKAN’A TAM DESTEK

Haber 04.02.2014 09:13 Salı
AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Necip Kalkan'a İzmir'in ünlü sanayicilerinden destek geldi. Karabağlar İlçe SKM bürosunun açılışı sonrası Kalkan'la buluşan sanayiciler Belediye Başkanı olma yolunda desteklerinin sonsuz olduğunu belirttiler.
AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali YIldırım, İl Başkanı ve İzmir Milletvekillerinin katılımıyla açılışı gerçekleşen Karabağlar Seçim Koordinasyon Merkezi'ni (SKM) ziyaret eden Egeli Sanayiciler Kalkan'a Belediye Başkan adaylığı yolunda tam destek verdi. İzmir'de işadamı, sanayici, sivil toplumcu ve siyasetçi yönüyle bilinen Yaşar Holding Eski Yönetim Kurulu Üyesi Selim Yaşar, ailesinin 1920 yılından beri İzmir'de bulunduğunu ve ilk olarak Karabağlar'a yerleştiklerini belirterek, "Karabağlar İzmir en büyük ilçesi. Ben ve ailemde burada ikamet ediyoruz. Sayın Kalkan'ın aday olmasından oldukça mutlu olduk. Kendisine adaylığı süresince elimizden gelen tüm desteği vereceğiz. Kendisine adaylığının hayırlı olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.
İzmir'de geniş çevresi ve insanlarla kurduğu iyi diyaloglarla herkes tarafından sevilen ve adaylığı süresince de bugüne kadar İzmir'e ektiğini Karabağlar'a belediye başkanı olarak biçeceğini belirten AK Parti Karabağlar Belediye Başkan Adayı Necip Kalkan ise Ege'nin dev sanayicilerinin kendisine verdiği destekten memnuniyet duyduğunu söyledi. Kalkan, "Burada bana destek olmak için ziyarete gelen İzmir'in tanınmış sanayicilerine teşekkür ediyorum. İzmir'e sanayi ve ticaret anlamında yön vermiş değerli insanların yapmış olduğu bu ziyaret beni onurlandırdı. Kendilerine Karabağlar'a AK Parti Bayrağı'nı dikmek için sonuna kadar mücadele etme sözü veriyorum. 30 Mart seçimleri sonrası Karabağlar 31 Mart'ta AK Parti'nin belediyecilik anlayışıyla buluşacak. İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Binali Yıldırım'ın da İzmir başta olmak üzere Karabağlar için çok önemli projeleri var. İnşallah gelecek dönem Karabağlar'ı Sayın Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Binali Yıldırım ile geliştireceğiz" diyerek kendisini ziyaret eden işadamı dostalarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.