Manisa Haberleri

ESİAD BAŞKANI HASAN ŞEN GÜVEN TAZELEDİ

Haber 04.02.2014 10:00 Salı
Mersin’in Erdemli Sanayici İş Adamları Derneği (ESİAD) olağan genel kurul toplantısında mevcut başkan Hasan Şen güven tazeledi.
İşadamı Tayyar Yeşilyurt'un divan başkanlığını yaptığı toplantı, dernek binasında gerçekleşti. Genel kurulda yapılan seçime mevcut başkan Hasan Şen'in hazırladığı tek liste ile gidildi.
Genel kurulda güven tazeleyen Şen, üyelere genel kurula gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. Dernek olarak Erdemli ekonomisine katkı sunmayı ve yön vermeyi sürdüreceklerini belirten Şen, “Bölgemizde en modern teknolojik gelişmeleri de takip ederek firmalarımıza uluslararası pazarlarda rekabet gücü kazandırmayı, ülkemizdeki aynı paralelde ki mesleki kuruluş ve sivil toplum örgütleri ile temasa geçerek yakın coğrafyamızda hem ESİAD’ımızı, hem de güzel ilçemizi tanıtmayı görev addediyoruz” dedi.
ESİAD'ın yeni yönetimi ise Hasan Şen, Orhan Türker, Hidayet Şimşek, Tayyar Yeşilyurt, Özkan Akkaş, Sayım Taner, Cemalettin Özsu, Mehmet Topçu, Burak Halepliler, Ümit Şahin ve Namık Kemal Çetinel'den oluştu.