Manisa Haberleri

DEMİRTAŞ’IN KÖY ZİYARETİ

Haber 04.02.2014 16:27 Salı
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, köy gezileri kapsamında ilçeye bağlı Bilmece, Mamurdağı ve Çanakçı köylerini ziyaret etti.
Başkan Necattin Demirtaş, ilçeye 36 kilometre uzaklıktaki Bilmece, Mamurdağı, akabinde Çanakçı köyü sakinleriyle bir araya geldi. Köy muhtarı ve köy sakinleri tarafından dikkat çeken büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılanan Başkan Demirtaş, 57 aylık hizmet sürecini köylülere değerlendirdi.
“Dürüst bir hizmet anlayışı ile 5 yıl daha hemşehrilerimizden yetki istiyoruz” diyen Başkan Demirtaş, yeni dönem için hazırladıkları projeler konusunda da köyü sakinlerine bilgiler verdi. Büyükşehir Yasası konusuna da değinen Başkan Demirtaş, Büyükşehir Yasası ile birlikte Bilmece, Mamurdağı, Çanakçı köyünün de artık İlkadım’ın bir mahallesi olduğunu, fakat değişen bir farklılık olmayacağını kaydederek köylerdeki hizmetlerin büyüyerek devam edeceğini belirtti.
İlkadım ilçesinin bütün köylerini tek tek dolaşarak, köylerin eksikliklerini ve ihtiyaçlarını yerinde görerek tespit etmeye çalıştıklarını belirten Başkan Demirtaş, “İlçemize bağlı 11 köyümüzün sorunlarını biliyoruz. Birçok köyümüze önemli hizmetler ve desteklerde bulunduk. Bundan sonrada hizmetlerimiz büyüyerek devam edecek” diye konuştu.