Manisa Haberleri

HURDACILARDAN YAŞAR’A DESTEK

Haber 05.02.2014 09:58 Çarşamba
Ankara Umum Hurdacılar Odası Başkanı İrfan Çinkaya, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ve esnaflarla birlikte Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı ziyaret etti.
Geçtiğimiz günlerde 42. Olağan Genel Kurulu’nu yapan odaya yeniden başkan seçilen Çinkaya, yeni yönetimini Yaşar’a tanıttı. Yaşar’a desteklerini de ileten Çinkaya, “Yenimahalle’nin her yerinde emeğiniz, katkınız var. Sizden çok memnunuz” diye konuştu.
Başkan Yaşar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, hurdacıların geri dönüşümle çevreye sağladığı katkılardan söz etti. Esnaflara her zaman destek vermeye hazır olduğunu kaydeden Yaşar, “Belediye olarak esnaflarımıza cezacı değil, eğitici bir anlayışla yaklaştık” diye konuştu.
Yenimahalle Belediyesi’nin kültür sanattan spora, eğitimden sağlığa, altyapı ve üstyapıdan sosyal projelere kadar yaptığı önemli hizmetlerden söz eden Yaşar, “Yenimahalle’ye kalıcı eserler bıraktık” dedi.
Emekli Uzman Jandarmalar Derneği de Yaşar’a ziyarette bulundu. Dernekleri hakkında Yaşar’a bilgiler veren Dernek Başkanı Emekli Gazi Jandarma Uzman Çavuş Adnan Oğuz, ziyarette çeşitli konulardaki taleplerini de iletti. “Bu ülke için canla başla hizmet etmiş emekli askerlerimize, gazilerimize sahip çıkmak göreviz” diyen Yaşar, EMUJAD’a ellerinden gelen desteği vereceklerini sözlerine ekledi.