Manisa Haberleri

BAŞKAN DEMİRTAŞ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Haber 05.02.2014 12:02 Çarşamba
İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kapaklı köyü ve Derecik Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi, onlara belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Başkan Necattin Demirtaş, ilk olarak Kapaklı köyünü ziyaret etti. Demirtaş ile beraberindekiler, köy meydanını dolaşıp buradaki köylülerle söyleştikten sonra köy konağında Kapaklı sakinleri bir araya geldi. Alkış ve yoğun sevgi seli ile karşılaşan Başkan Demirtaş, “Belediye olarak sorunlarınızı biliyoruz. Bu tespit ettiğimiz sorunları imkanlarımız doğrultusunda, acil olanları ekiplerimizi göndererek çözüme kavuşturuyoruz” dedi.
Hilal Kart uygulamasına değinen Başkan Demirtaş, “Sosyal yardımlaşma anlayışını gizlilik ilkesi ile İlkadım Belediyesi olarak, 3 yıldır sürdürüyoruz. Hilal Kart uygulamasıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlara ekonomik seviyelerine göre 75, 100, 150, 200 TL olarak toplamda nakit yardım yapıyoruz. Bu projemiz ile ihtiyaç sahibi ailelere toplamda 240 bin TL nakit yardımında bulunduk” diye konuştu.
Kapaklı ziyareti akabinde Derecik Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Başkan Demirtaş, “Bizler ‘göreve gelirsek’ demiyoruz görevdeyiz, hizmet yapmak için sizlerin yanındayız. Bu bölgedeki yaşayan vatandaşlarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamaması için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. Vaatte bulunmak siyasette kolay bir şey, biz cicili bicili vaatlerle hiç kimseyi kandırmak istemiyoruz” ifadelerini kullandı.