Manisa Haberleri

EDREMİT’TE BANKADAN EMEKLİLERE NAKİT ÖDÜL FIRSATI

Haber 05.02.2014 12:26 Çarşamba
Balıkesir’in Edremit ilçesindeki bir banka şubesi, emeklilere 450 TL nakit ödül fırsatı sağlandığını duyurdu.
İlçede hizmet gösteren Denizbank Şubesi, emeklilere yönelik başlattığı kampanya ile emekli maaşını Denizbank’a transfer eden emeklilere hoş geldin hediyesi olarak 400 TL nakit ödül vereceklerini duyurdu. Ödül kazanan emeklilerin, fastpay uygulamasını indirmesi durumunda ise, ek olarak 50 TL daha hediye kazanacağı belirtildi. Emekliler, böylelikle toplamda 450 TL tutarında nakit ödül kazanma fırsatı yakalayacaklar.
Denizbank şubesinden yapılan açıklamada, “Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle farklılaşan Denizbank, geliştirdiği Emekli Bankacılığı yaklaşımı ile emeklilere yönelik yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Denizbank son olarak emekliler için önemli bir kampanyaya daha imza attı. Buna göre emekli maaşını Deniz’e transfer eden emeklilere hoş geldin hediyesi olarak 400 TL nakit ödül verilecek. Ödül kazanan emekli, Denizbank’ın mobil cüzdan uygulaması fastpay’i indirmesi durumunda ise ek olarak 50 TL daha hediye kazanacak. Emekliler böylelikle toplamda 450 TL tutarında nakit ödül kazanma fırsatı yakalayacaklar. Kampanyaya katılan emeklinin ilk maaşını Denizbank hesaplarına yatmasını takip eden ay içerisinde maaş hesabına kazanmış olduğu ödül yatırılacak. Kampanya avantajlarından Kurtaran Hesap başvurusu onaylayan ve 01 Mayıs 2014 tarihine kadar SGK emekli maaşını Denizbank’tan almaya başlayan emekliler faydalanabilecek. Müşterinin ödüle hak kazanabilmesi için maaşını 3 yıl taahhüt ile Denizbank aracılığı ile alması gerekiyor” denildi.
“EMEKLİLERE ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ”
Denizbank Edremit Şube Müdürü Tezcan Erol, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Denizbank olarak emekliler için ilklere imza atmaya devam ediyoruz. Özel bankalar içinde sektöre ilk defa emeklilere özel bankacılık anlayışını getiren Denizbank, sadece emeklilere yönelik tasarlanmış ilk kredi kartından sonra hizmetlerine yine bir fırsat ile devam ediyor. Emeklilerimiz bu yeni kampanyamızla 450 TL nakit para kazanma fırsatı elde ediyorlar. Maaşını bankamıza taşıyan emeklilerimize 400 TL, fastpay uygulamasını indiren emeklilerimize ek 50 TL vereceğiz. Emekli müşterilerimize de sevdiklerine fastpay ile para göndermenin konforunu yaşatmak istiyoruz. Emekliler; fastpay ile para gönderecekleri kişinin bankada hesap açmasına gerek olmadan 7/24 ücretsiz para transferi edebilecek, torunlarına bayram harçlıklarını dahi fastpay ile gönderebilecekler. Bundan sonra da emekli müşterilerimizin ihtiyaçlarını yakından takip etmeye ve beklentilerinin ötesinde hizmet vermeye devam edeceğiz. Tüm emeklilerimizi Denizbank şubelerine bekliyoruz” dedi.