Manisa Haberleri

GÖKMEN: ’YENİ TRANSFERLERLE ÖZLENEN KONUMA GELECEĞİZ’

Haber 05.02.2014 15:13 Çarşamba
Şanlıurfaspor Kulübü Basın Sözcüsü Gökhan Gökmen, Şanlıurfaspor'un yeni transferlerle özledikleri konuma geleceğini söyledi.
Gökmen, yaptığı açıklamada, transferin son gününde anlaştıkları İstanbul Büyükşehir Belediyespor’dan Simon Zenke ile 1,5 yıllık sözleşme imzalandığını hatırlatarak, "Zenke’ye Şanlıurfaspor’a hoş geldin diyor, futbol yaşantısında başarılar diliyoruz. Devre arasında takıma gelen ve giden çok sayıda oyuncu oldu. Transfer döneminde gereken yerlere transferlerimizi yaptık. Giden oyuncularımız da oldu. Şanlıurfaspor’a yeni katılan futbolcu arkadaşlarımız da oldu. Giden ve gelen tüm futbolculara başarılar diliyoruz. Gelen oyuncularla birlikte takımımız, inşallah özlediğimiz konuma gelecektir" dedi.
Hafta sonunda TKİ Tavşanlı Linyitspor maçına çıkacaklarını belirten Gökmen, "Şimdi önümüzde ligin düşme hattında yer alan çok zorlu bir TKİ Tavşanlı Linyitspor maçı var. Onlar için de bizim için de çok önem taşıyan bu maçtan galibiyet bekliyoruz. Rakibimiz de düşme hattından uzaklaşmak için var gücüyle mücadele edecektir. Biz Şanlıurfaspor’un mücadeleci futboluyla deplasmandan bir galibiyet daha alarak, taraftarlarını mutlu edeceğini düşünüyoruz. İnşallah bundan sonra daha iyi sonuçlar alan ve seri galibiyetler ile hedefe doğru giden bir takım göreceğiz" şeklinde konuştu.