Manisa Haberleri

BAŞKAN ALICIK, KİRACI ESNAFLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Haber 05.02.2014 16:13 Çarşamba
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, çok katlı otoparkta yer alan belediye kiracısı iş yeri sahibi esnaflar ve oda başkanları ile burada bulunan dernek başkan ve yöneticileri ile kahvaltıda bir araya geldi.
Belediye Başkanı Haluk Alıcık, esnafları 2009 yılındaki yerel seçimler sonrası göreve geldiği Nazilli Belediye Başkanlığı görevinde bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu faaliyet ve yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgilendirdi. Başkan Alıcık gerçekleştirilen kahvaltıda göreve geldiğinden bu güne Nazilli’de 150 milyona mal olan 50 büyük projeden bahsederek “Biz göreve geldiğimizde Nazilli’ye hizmet için geliyoruz. Nazilli’ye hizmet edeceğiz demiştik. Bugün sözümüzü tutmanın gururunu yaşıyoruz. Biz Nazilli’yi Üniversite, organize Sanayi ve uzun yaşam kenti yapacağız dedik çalışmalarımıza bakıldığında bunun büyük ölçüde gerçekleştiği görülecektir. Şimdi Nazilli’yi Jeotermal Enerjiyle tanıştıracağız. Ben bütün Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantılarına katıldım. İnşallah jeotermal potansiyeli olan Nazilli’mizi bu enerjiye kavuşturacağız. Şimdi önümüzde 2014 yerel seçimleri var. Ben ve ekibim bu yola tekrar baş koyduk Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Nazilli’yi köy ve beldeleri ile birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Başkan Alıcık, bir dahaki dönem için düşündüğü projeleri ve yürüteceği çalışmaları kahvaltıda bir araya geldiği vatandaşlara anlatarak gelecek dönemki projelerini anlattı.
ESNAFLAR ALICIK’A İLGİ GÖSTERDİ
Otoparkta bulunan esnaf ve dernek yöneticilerinden Nazilli’ye geçtiğimiz süreç boyunca yaptığı çalışmalardan tam not alan Alıcık’ın Bir dahaki dönem için gerçekleştirmeyi planladığı projelerde büyük ilgi ve beğeni topladı. Kahvaltının ardından esnaf ve derneklerle sohbetlerini birebir sürdüren Alıcık vatandaşın sorunlarını da dinleyerek notlar aldı. Alıcık, Esnaflara ve kendisine ilgi gösteren herkese hayırlı işler dileklerinde bulunarak düzenlenen kahvaltıdan ayrıldı.