Manisa Haberleri

AYDINSPOR 1923, HATAY’DAN 3 PUAN İSTİYOR

Haber 06.02.2014 08:42 Perşembe
Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup takımlarından Aydınspor 1923'ün futbolcuları Ahmet Altın, Erdi Bakırcı, Savaş Yıldızhan ve Ahmet Kesim Hatayspor maçında galip gelmek için sahaya çıkacaklarını belirtti.
Sportif Direktör Mesut Toros ile birlikte Atatürk Meydanı'ndaki efe heykelinin önünde poz veren futbolcular çıkışlarını sürdürmek istediklerini, Hatayspor karşısında iyi mücadele sergileyeceklerini söylediler. Ligin ikinci yarısına teknik heyete, futbolcu ve taraftar bütünleşmesinin gerçekleştirerek başladıklarını belirten futbolcular takımlarının iyi düzeyde olduğunu ifade ettiler
Adnan Menderes Stadı'nın zemininden dolayı sıkıntı yaşadıklarını belirten futbolcular, "Zeminin, neden böyle olup-olmadığını sorduğumuzda görevlilerden istediğimiz cevabı alamıyoruz. Adnan Menderes Stadı'nda haftada bir perşembe günleri antrenman yapıyoruz. Konya maçı öncesi, Perşembe antrenmanından sonra dahi bakım yapılmamış. Konya maçında büyük sıkıntı yaşadık. İstediğimiz pas trafiğini kuramadık. Teknik kapasitesi yüksek olan bir takımız. İlerleyen dönemde zemin sıkıntısı yaşamak istemiyoruz" dediler.