Manisa Haberleri

BAŞKAN DOĞAN’IN MAHALLE GEZİLERİ DEVAM EDİYOR

Haber 06.02.2014 09:56 Perşembe
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın mahalle ziyaretleri devam ediyor. Haftanın en az iki gününü mahallelerde geçiren Başkan Doğan’ın son durağı Cedit Mahallesi oldu. Başkan yardımcıları ve daire müdürleriyle birlikte mahalleye giden Doğan’a Cedit muhtarı Vedat Yoldaş da eşlik etti.
Gecemiz gündüzümüz İzmit’e hizmet etmekle geçiyor diyen Başkan Doğan, "Sabah namazından gece yarılarına kadar sürekli halkın arasındayız. Bütün mesaimiz kentimize hizmet etmekle geçiyor. İzmit’in her metrekaresinde hizmetimiz var. Halkımıza hizmet etmeyi Hak’ka hizmet olarak görüyoruz. Hizmet seferberliğimiz bundan sonra da artarak devam edecek" dedi.
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Cedit Mahallesi’ndeki incelemeleri sırasına hasta ziyaretinde de bulundu. Mahalle sakinlerinden Kemal Bayraktar ve eşi Nurşen Bayraktar’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Doğan, aileyle görüşüp destek sözü verdi.
Cedit Mahalle Muhtarı Vedat Yoldaş da Başkan Doğan’a ziyaret için teşekkür ederek, "Belediye başkanımız sık sık mahallemizi ziyaret ederek sorunları yerinde görüyor. Bu ziyaretler sayesinde mahallemizin bir çok sorunu halledildi” dedi.