Manisa Haberleri

KOMUTANDAN EMEKLİ ASKERLERE ZİYARET

Haber 06.02.2014 13:36 Perşembe
5. Kolordu ve Garnizon Komutan Korgeneral Tahir Bekiroğlu, Tekirdağ'ın Çorlu ilçesindeki Emekli Asker derneklerini ziyaret etti. Çorlu'da faaliyet gösteren emekli asker derneklerine iadeyi ziyarette bulunan Korgeneral Tahir Bekiroğlu sırası ile, Türkiye Emekli Subaylar Derneği (TESUD) Çorlu Şube Başkanlığı, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Çorlu Şube Başkanlığı ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çorlu Şubesinde dernek üyeleri ile bir araya geldi.
TESUD Çorlu Şubesi ziyaretinde Başkan Yardımcısı Emekli Topçu Albay İbrahim Gürlü, TEMAD ziyaretinde TEMAD Başkanı Emekli Ecz. Sağ. Kıdemli Başçavuş Cemil Bayram ve Muharip Gaziler Derneğinde Başkan Burhanettin Binnaz ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanana Korgeneral Tahir Bekiroğlu, "Göreve geldiğimde beni ziyarette bulundunuz, şahsınızda tüm üyelere teşekkür ederim, yoğun çalışmalarımızdan dolayı iadeyi ziyaretimiz uzadı, ancak bu güne kısmet oldu" dedi.
Sohbet ortamında geçen ziyaretlerde, Çorlu'da bulunan emekli askerler çeşitli sorunlarını garnizon komutanına aktarma imkanı buldu. Emekli askerlerin sorunlarını yerinde dinleyen 5. Kolordu ve Garnizon Komutan Korgeneral Tahir Bekiroğlu, sorunların çözülmesi yönünde girişimlerde bulunacağını kaydetti.