Manisa Haberleri

GENÇ, SANAYİ ESNAFINI GEZDİ

Haber 06.02.2014 16:04 Perşembe
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Vatandaşlarımızla sürekli iletişim halindeyiz. Makam kapımız yok. Biz halkımızla birlikte iyi bir ekibiz” dedi.
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, seçim gezileri kapsamında Gülsan Sanayi Sitesi’nde esnafları gezdi. İş yeri sahipleri, çalışanlar ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Genç, Canik'teki hızlı değişimin ve gelişimin anahtarının halkla bütünleşmek olduğunu belirterek, halkla iyi bir ekip olduklarını söyledi.
Her fırsatta vatandaşlarla bir araya geldiklerini ifade eden Genç, Canik'teki hızlı değişimin ve gelişimin anahtarının halkla bütünleşmek olduğunu söyledi. Belediye olarak iyi bir ekibe sahip olduklarını belirten Başkan Genç, "Vatandaşlarla sürekli iletişim halindeyiz. Makam kapımız yok. Sadece belediye binasında değil, dışarıda da halkımızla buluşuyoruz. Onların fikirlerini alıyoruz. Biz halkımızla iyi bir ekibiz. Canik’teki bu değişimi hep birlikte başardık. Halkın teveccühü ile bu göreve geldiğimizi asla unutmuyoruz. Canik halkımız için, hayal gibi görünen onlarca projeyi ilçemize kazandırdık" diye konuştu.