Manisa Haberleri

BAŞKAN GÖKÇEK ANKARA’NIN PROJELERİNİ AÇIKLADI

Haber 06.02.2014 16:03 Perşembe
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen programla 18 projesini tanıttı. Programa katılan Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, “İşte 30 Mart’ta sandıklar milletin önünde. Milletimiz yine bu sandıkları patlatacak ve yeniden AK kadroları iş başına gelecek. Allah’ın izniyle AK Parti bayrağı bu ülkenin semalarından inmeyecek” dedi.
Tanıtım toplantısına katılan Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, AK Parti olarak hizmet ürettiklerini kaydetti. Slogan atan Yenimahallelilere ise İşler, “Yenimahalle’ye AK Parti’nin bayrağını dikmeye var mısınız ?” diye sordu. Başbakan Yardımcısı olduktan sonra yaptığı yurtdışı ziyaretlerinden selam getirdiğini belirten İşler, “30 Mart seçimlerinde AK Parti’yi yenilgiye uğratarak sakın ha bizim başımızı öne eğdirmeyin. Onun için sizleri bu seçimlerde sonuna kadar 30 Mart akşamına kadar gece gündüz demeden çalışmamız lazım” diye konuştu.
11 yılda elde edinilen başarıların yurt içinde ve yurt dışında çok büyük şekilde rahatsız ettiğini belirten İşler, şöyle konuştu:
“İşte bunlar Türkiye’nin bu kazanımları kaybettirmek için son yıllarda büyük operasyonları yapıyorlar. 2012 yılında başladılar Sayın Başbakanımıza diktatör dediler, padişah dediler, karalama kampanyası yaptılar. Soruyorum size ortalama 2 yılda sandığın geldiği bir yerde diktatörlük olur mu? İşte 30 Mart’ta sandıklar milletin önünde. Milletimiz yine bu sandıkları patlatacak ve yeniden AK kadroları iş başına gelecek. Maksat üzüm yemek değil, bağcı dövmek. Maksat Türkiye’nin kazanımlarını kaybettirmektir. Onun için Gezi olaylarını planladılar, başaramadılar. 17 Aralık operasyonunu planladılar başaramadılar, başaramayacaklar. 30 Mart’a kadar da beyhude şekilde çabalayacaklar. Allah’ın izniyle AK Parti bayrağı bu ülkenin semalarından inmeyecek.”
“30 MART’A KADAR GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA VAR MISINIZ?”
Milletin iradesine, sandığa ve kendi seçtiği kadrolara sahip çıktığını kaydeden İşler, bu seçimin ayrı bir önemi olduğunu ifade ederek, “Dünyanın dört bir yanından üzerimize geliyorlar. Türkiye’yi durdurmak için bu yapılan operasyonların hedefi var; Tayyip Erdoğan’dan kurtulmak için. AK Parti’den kurtulmak istiyorlar ama görülmeyen hedef ne? Türkiye’nin gelişmesidir, kalkınmasıdır, büyümesidir. Türkiye’nin birilerini kıskandıran hamleleridir. Bugüne kadar yapılan kamuoyu yoklamaları oynanan oyunun beyhude olduğunu, nafile olduğunu ortaya koydunuz, çok şükür milletimiz artık uyanmıştır. 30 Mart seçimleri bir genel seçim edasında yapılacak ve onun için de herkes bize karşı birleşiyor ama onların bir hesabı varsa, milletimizin de bir hesabı var, Allah’ın da bir hesabı var” dedi.
Genel seçimlerde olduğu gibi yerel seçimlerden de büyük bir başarıyla çıkılacağını söyleyen İşler, “Ağustos ayında inşallah Cumhurbaşkanımızı da seçeceğiz. Sizlerden bir söz almak istiyorum. 30 Mart’a kadar gece gündüz çalışmaya var mısınız? Başta Büyükşehir olmak üzere bütün ilçelere AK Parti’nin bayrağını dikmeye var mısınız?” ifadelerini kullandı.