Manisa Haberleri

SÖĞÜTLÜ’DEN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Haber 07.02.2014 13:50 Cuma
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Söğütlü’de bir dizi program gerçekleştirdi. İlk olarak Söğütlü Belediye Başkanı Ertuğrul Özcan, AK Parti Söğütlü Belediye Başkan Adayı Hüseyin Genç, AK Parti Söğütlü İlçe Başkanı Adem Fidan ile ilçe teşkilatı üyeleri ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, daha sonra Söğütlü Belediyesi’ni ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun Söğütlü Belediye Başkanı Ertuğrul Özcan’ı ziyaretinde AK Parti Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç ve İlçe Başkanı Adem Fidan da hazır bulundu. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Özcan, AK Parti Söğütlü Belediye Başkan Adayı Hüseyin Genç’e çalışmalarında destek vereceklerini açıkladı.
Başkan Zeki Toçoğlu, devam eden programı kapsamında daha sonra Söğütlü Ziraat Odası’nı ziyaret etti. Ardından Küçük Söğütlü, Karasu Caddesi ve kapalı Pazar yerinde esnaf ile bir araya gelen, işlerinde kolaylıklar dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, daha sonra Söğütlü’de görev yapan muhtarlar ile bir araya geldi. Söğütlü Şoförler Odası ve Esnaf Odası’nı da ziyaret eden Başkan Toçoğlu, daha sonra 3. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Güneş Süt Gıda ve Özgüllü Süt Mamulleri fabrikalarını ziyaret etti, yetkililerden üretimler hakkında bilgi aldı. Ziyaret programlarının ardından Söğütlü Orta Mahalle Seçim İrtibat Bürosu açılış programı düzenlendi.
İlk söz alan AK Parti Söğütlü İlçe Başkanı Adem Fidan, “30 Mart seçimleri, yerel hizmetlerin devamı için çok önemlidir. Bu sebeple önümüzdeki dönemi dolu dolu geçirerek, irademizin hem Büyükşehir’de hem de Söğütlü’de tezahür etmesini sağlamalıyız. İlçemizde 10 yıldır belediye başkanlığı görevini yürüten Sayın Ertuğrul Özcan’a, bugüne kadar hayata geçirdiği hizmetlerden dolayı şükranlarımızı sunuyorum. AK Parti Söğütlü Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Genç’e de başarılar diliyoruz. Allah’ın izniyle Başkan adayımız 30 Mart’tan sonra Ertuğrul Özcan’ın bıraktığı yerden hizmet etmeye devam edecektir” şeklinde konuştu.
AK Parti Söğütlü Belediyesi Başkan Adayı Hüseyin Genç, “Adaylık sürecinde desteklerini esirgemeyen tüm aday adaylarımıza ve Söğütlü Belediye Başkanımız Sayın Ertuğrul Özcan’a çok teşekkür ediyorum. Bugün bizimle birlikte olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’nun desteği ile hizmetlerin artarak devam edeceğine yürekten inanıyorum. Önümüzdeki süreçte çok çalışıp, bize güvenenlerin yüzünü kara çıkartmayacağız, 30 Mart seçimlerinde Söğütlü’de alabileceğimiz en yüksek oyu alacağız” diye konuştu.
Söğütlü Belediye Başkanı Ertuğrul Özcan’a teşekkür ederek konuşmasına başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “10 yıl boyunca Sakarya ve Söğütlü’ye beraberce hizmet ettiğimiz Sayın Ertuğrul Özcan’a çok şükranlarımızı sunuyoruz. Bu bir hizmet yarışıdır. Önemli olan bu süreci olgunlukla karşılayıp, hizmetleri devam ettirecek arkadaşlarımıza destek vermektir. Sayın Ertuğrul Özcan’a bu olgunluğu gösterdiği için bir kez daha teşekkür ediyorum. Söğütlü’de güzel bir program geçirdik. İnşallah 31 Mart sabahı da bu ilginin sandıklara yansıyacak ve AK Parti’nin Söğütlü’de hizmetlerine devam edecek. Sakarya’mızda olduğu gibi Söğütlü’de de önemli yatırımları hayata geçirdik” dedi.
Başkan Toçoğlu, “AK Parti iktidarı ile Söğütlü’de de ilçelerimizin standartlarını, yaşam kalitesini yükselten yatırımlar gerçekleştirildi. Bizim dönemimizde Söğütlü'müz doğalgaza kavuştu. Büyükşehir Belediyesi olarak asfalt ve yaya yolu çalışmaları gerçekleştirdik. Akçakamış’taki eski köprünün yerine, bölgeye karayolları standartlarında köprü inşa ettik. Sizin güveniniz devam ettiği sürece inşallah bizde hizmetlerimize devam edeceğiz. Biz, milletimize hizmet etmek için görevimizin başındayız. Bugüne kadar verdiğiniz güçlü desteğin 30 Mart seçimlerinde de devam edeceğine inanıyoruz” ifadelerini kullandı. Başkan Toçoğlu konuşmasının ardından AK Parti Söğütlü Belediye Başkan Adayı Hüseyin Genç ile mitinge yoğun ilgi gösteren vatandaşları selamladı. Daha sonra Söğütlü Orta Mahalle Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışı gerçekleştirildi.