Manisa Haberleri

AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ VAN’A ÇIKARMA YAPIYOR

Haber 07.02.2014 14:45 Cuma
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Nebati başkanlığındaki 31 kişilik milletvekili heyeti, yarın Van’a çıkarma yapacak. Yerel seçim çalışmaları kapsamında 2 günlük Van’da ziyaretlerde bulunacak olan milletvekilleri ilçeleri gezerek, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelecek.
30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerine hızlı bir giriş yapan AK Parti, Van’a adeta çıkarma yapıyor. AK Parti Genel Merkez Teşkilatı Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Nebati başkanlığındaki 31 kişilik milletvekili heyeti, yarın Van’a giderek seçim çalışmalarına başlayacak. Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelecek olan milletvekilleri, AK Parti’nin icraatlarını vatandaşlara anlatacak.
Nebati başkanlığındaki heyetin yarın gerçekleştirecekleri Van ziyaretinde ilk olarak bir basın toplantısı düzenlenecek. Tuşba İlçe Başkanlığı’nın açılış törenine katılacak olan milletvekilleri, daha sonra Erciş ilçesinde halkla bir araya gelecek. Van’ın merkezinde vatandaş ve esnafla bir araya gelecek olan heyet, ziyaretlerin ardından akşam saatlerinde Elite World Holet’de Van Valiliği’nin sivil toplum kuruluşlarına vereceği yemeğe katılacak. Yoğun bir temas içerisinde olacak olan milletvekilleri, ikişerli gruplar halinde ev ziyaretleri de gerçekleştirecek. Milletvekilleri, evleri ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinleyecek ve AK Parti’nin çalışmalarını aktaracak.
Van’a yapılacak olan çıkarmanın ikinci gününde ise milletvekilleri 10 ilçeye aynı ayda gidecek. Üçerli gruplara ayrılacak olan milletvekilleri, Van’ın bütün ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelecek.
Milletvekillerinin Van ziyaretine AK Parti Genel Merkez teşkilat başkanları da eşlik edecek.