Manisa Haberleri

BAŞKAN ALEMDAR, ’ERKEKLERİN ÇALAMADIKLARI KAPILARI KADINLAR ÇALAR’

Haber 06.04.2013 09:38 Cumartesi
AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından her ay bir ilçede düzenlenen Kadın Kolları İlçe Başkanları Toplantısı bu ay Serdivan'da düzenlendi.
AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Ebru Kavasoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, İl Kadın Kolları başkan yardımcıları ve ilçe başkanlarının katıldığı toplantı, Serdivan Göktaş tesislerinde gerçekleştirildi.
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, yaklaşan yerel seçimler ile ilgili değerlendirmelerde bulunurken, hem yerel hem de genel seçimlerde kadınların ve dolayısıyla kadın kollarının çalışmalarının önemine değindi. Başkan Alemdar, “Erkeklerin çalamadıkları kapıları kadınlar çalar” diyerek, kadınların hem sosyal ilişkiler hem de teşkilat ilişkileri noktasında kıymetinin altını çizdi. Ardından konuşma yapan AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik ise, ilçe teşkilatı olarak kadın kolları ile olan uyumlu ilişkilerinden söz ederek, ilçe genelindeki kadınların enerjilerinden ve gayretli çalışmalarından dolayı tebrik etti.
Toplantının yerel ve ulusal gündem ile ilgili değerlendirme bölümünde konuşan İl Kadın Kolları Başkanı Ebru Kavasoğlu ise, yaklaşan yerel seçimlerle ilgili olarak, kadın teşkilatlarında yapılması öngörülen çalışmalarla ilgili ilçeleri bilgilendirdi. İlçe Kadın Kolları teşkilatlarının, ilçelerinde yaptıkları faaliyetler ve üye çalışmaları baz alınarak yapılan aylık değerlendirme raporlarında ise Erenler ilçesi birinci oldu.
AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Ebru Kavasoğlu, Erenler İlçe Kadın Kolları Başkanı Nagihan Çolakoğlu ve ekibini tebrik ederek çiçek takdim etti.