Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

BAŞKAN DOĞAN’LA ENGELSİZ BİR GÜN

Haber 06.04.2013 09:49 Cumartesi
İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve İzmit Belediyesi Engelli Meclisi işbirliği ile “Kentim İzmit” gezisi gerçekleştirildi. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın katılımı ile gerçekleşen etkinliğe İzmit Engelli Meclisi Başkanı Tenzile Görgün, İzmit Engelli Meclisi Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz ve engelli meclis üyeleri katıldı.
Engelliler ile bir araya gelerek onlarla birebir ilgilenen Başkan Doğan, "Arkadaşlarımızı bu tür etkinlik düzenledikleri için teşekkür ediyorum. Engelli arkadaşlarımızın toplantılarına katılıyoruz, sıkıntılarını, dertlerini bize anlatıyorlar. Bizlerde elimizden geldiği kadar çözüm bulmaya çalışıyoruz. Yeni arkadaşlarımız var onlarla tanışmaktan memnun oldum. Şimdiye kadar birçok sosyal aktivitede olsun, onları hiçbir zaman normal vatandaşlarımızdan ayırmadık. İnşallah önümüzdeki süreçte iktidarımızın yaptığı sosyal faaliyetleri devam ettirerek onlara yardımcı olmaya çalışacağız” diye konuştu.
Gölkaypark’ta kahvaltı ile başlayan etkinlik Orhan Camii, Saatçi Ali Efendi Konağı, Seka Park’ta bulunan Mevlevihane, Gayret Gemi Müzesi, Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Saat Kulesi, Kültür Tepesi ve Kasr-ı Hümayün ziyaretleri ile son buldu. İzmit Gençlik Meclisi’nden Mikail Baran, Hüseyin Söylenmez, Faruk Kahraman ve Selman Erçelik’in engelli bireylere yardımcı olduğu etkinliğe katılan engelliler İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ve İzmit Belediyesi’ne teşekkür ettiler.