Manisa Haberleri

SİVAS KREDİ YURTLAR KURUMU’NDAN ŞİİR DİNLETİSİ PROGRAMI DÜZENLEDİ

Haber 06.04.2013 11:11 Cumartesi
Sivas Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından şiir dinletisi programı düzelendi.
Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Kültür Merkez'inde düzenlenen ve Serdar Tuncer ile Mustafa Demirci’nin birlikte gerçekleştirdikleri şiir dinletisi programına Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, CÜ Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık, KYK Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özgül, KYK Kayseri Bölge Müdürü Mustafa Kayaoğlu, KYK Sivas Müdürü Orhan Önem, fakülte dekanları, öğretim üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.
KYK Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özgül yaptığı konuşmada, “Geleceğin yöneticileri olacak siz gençlerimiz her şeyin en iyisine layık. Bu hizmetleri yaparken milletten aldıklarımızı milletin kendi çocuklarına aktarıyoruz. Bizim zamanımızda bu imkanlar yoktu. Yapılan yenilikleri görünce mutlu oluyoruz. Sizler en iyi şartlarda eğitim hayatınızı tamamlayın ki sizlerde bizlerden sonra en iyisini yapmaya çalışın. Bu hizmetleri yerine getirirken sizlerden hiçbir şey istemiyoruz veya bir çıkar beklemiyoruz. Tekrar söylüyorum, geleceğimizin daha iyi şekillenmesi için gençlerimize bu hizmetleri sunuyoruz” dedi.
Serdar Tuncer ve Mustafa Demirci seslendirdikleri eserlerle salonda bulunanlardan yoğun alkış aldı.
Tuncer ve Demirci'ye, program sonunda Belediye Başkanı Doğan Ürgüp ve Rektör Prof. Dr. Faruk Kocacık tarafından plaket takdim edildi.