Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

MAHMUT KAÇAR, HAŞİMİYE VE YILDIZ MEYDANI ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Haber 06.04.2013 11:16 Cumartesi
AK Parti Şanlıurfa Milletvekilli Mahmut Kaçar, Haşimiye ve Yıldız Meydanı esnafı ziyaret ederek, “Daha yaşanılabilir bir kent oluşturma adına esnaf ziyaretlerimiz son derece önemlidir” dedi.
Her zaman esnafın yanında olduklarını belirten Mahmut Kaçar, “Dün akşam Eyyübiye Semtinde 5 mahalle muhtarımız ve mahallelilerle bir araya gelerek semtin sorunlarını masaya yatırma imkanı bulduk. Bugün de Yıldız Meydanı ve Haşimiye bölgesindeki esnafımızı ziyaret ettik. Esnafımızın hem çalışmalarıyla ilgili hem de bizim parti olarak yerel yönetimler ve gelen siyasetimizle ilgili hizmetlerimizi ve beklentilerini kendi ağızlarından öğrendik. Burada bize iletilen sorunları, yerelde çözülebilenleri Belediye Başkanımızla, genelde çözülebilecekleri ise hükümet olarak ilgili bakanlıklarla görüşmek suretiyle çalışmalar yapıyoruz. Daha yaşanılabilir bir kent oluşturma adına bu ziyaretlerimiz son derece önemlidir. Bu ziyaretimiz esnasında ilgi ve alakalarını esirgemeyen Şanlıurfa esnafımıza huzurlarınızda şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.
Kendilerini ziyaret etmeleri ve esnafın sorunlarını yerinde dinledikleri için memnuniyetlerini belirten esnaflardan Mahmut Hocaoğlu, “Buralara kadar gelerek bizi ziyaret eden ve sorunlarımızı dinleyen Vekilimize teşekkür ediyoruz” dedi.